• Informacje na temat:

  pam grier reżyser

Artykuły na temat: pam grier reżyser
 • Tarantino: Nie dla Jennifer Lopez

  Quentin Tarantino ("Wściekłe psy", "Pulp Fiction", "Jackie Brown") nie wyreżyseruje obrazu "Cleopatra Jones". Reżyser zrezygnował z projektu, ponieważ producenci, zamiast wybranej przez niego do wcielenia się w główną bohaterkę Pam Grier ("Jackie Brown"), zaproponowali kandydaturę Jennifer Lopez ( "Cela" ).

 • Warren Beatty zagra u Tarantino

  Quentin Tarantino zaproponował udział w swoim najnowszym filmie hollywoodzkiemu gwiazdorowi Warrenowi Beatty. Jak poinformowała amerykańska sieć Fox News, aktor ma zostać filmowym partnerem Umy Thurman. Tarantino już od trzech lat przygotowuje dramat poświęcony II wojnie światowej. Prace nad scenariuszem zostały zakończone, a reżyser powoli kompletuje obsadę.

 • Quentin Tarantino: Bękart kina

  "Tworzę filmy o ludziach niezależnych, o ludziach, którzy łamią zasady" - mówi Quentin Tarantino. Reżyser, scenarzysta, producent i aktor w środę, 27 marca, kończy 50 lat.

 • Startuje 10. Festiwal Filmowy Tofifest

  Prawie 150 filmów z całego świata zobaczą goście 10 Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest, który w sobotę, 20 października, rozpocznie się w Toruniu. Główną nagrodę imprezy - Złotego Anioła za "niepokorność twórczą" - otrzyma w tym roku Krystyna Janda.

 • Oskarżony: Quentin Tarantino!

  Dawno żaden film nie wywołał w Stanach Zjednoczonych tak gorącej dyskusji jak "Django" Quentina Tarantino. Bękarta amerykańskiego kina oskarżono o rasizm, gloryfikację przemocy oraz komercjalizację tematu niewolnictwa. Nic dziwnego, że "Django" stał się już najbardziej kasową ze wszystkich jego produkcji.

 • Nie tylko Harry Potter

  Jest jasne jak nieubłagany koniec filmowej serii o Harrym Potterze, że w tym tygodniu to właśnie na kreowanym przez Daniela Radcliffe'a bohaterze skoncentruje się uwaga kinomaniaków. Kinowa oferta tygodnia oferuje jednak i inne atrakcje, w tym dwa ciekawe polskie filmy: "Prosta historia o miłości" i "Na północ od Kalabrii".

 • Kraków: Noc z Tarantino

  W piątek, 17 października, w krakowskim kinie Cinema City Plaza rusza cykl Nocnych Maratonów Filmowych ENEMEF. O godz. 23.00 w kinie Cinema City Plaza "Noc z Tarantino", a w jej ramach: "Kill Bill" - pokaz przedpremierowy najnowszego filmu Tarantino, oraz "Cztery pokoje" i "Jackie Brown" . Na użytkowników INTERIA.PL czekają zaproszenia na "Noc z Tarantino"!