• Informacje na temat:

  pamela anderson na imprezie

Artykuły na temat: pamela anderson na imprezie
 • Pamela Anderson została zgwałcona, gdy miała 12 lat!

  Pamela Anderson (46 l.) wyjawiła szokujące fakty ze swojego życia – była molestowana seksualnie przez opiekunkę, a gdy miała 12 lat, została zgwałcona!

 • Pamela Anderson na urodziny

  Mieszkający w Portugalii Brazylijczyk Lorenzo Carvalho zaprosił na swoje 22. urodziny Pamelę Anderson. Kanadyjska aktorska zgodziła się uświetnić zabawę za honorarium w wysokości 150 tys. euro.

 • "Słoneczny patrol": ​Pamela Anderson walczy z mężem

  ...​Pamela Anderson szykuje się do drugiego rozwodu z Rickiem Solomonem. Nie będzie to łatwa batalia.

 • Pamela Anderson w ciąży?

  Raptem tydzień po ślubie z wokalistą Kid Rockiem (35 l.) gwiazda "Słonecznego patrolu" Pamela Anderson (38 l) dała do zrozumienia, że jest w ciąży. Aktorka i modelka zaprzeczyła także, jakoby ich ślub zawarty na łodzi u wybrzeży francuskiego kurortu St. Tropez był nieważny.

 • Ma najładniejszy biust

  Niestety, w rankingu nie znalazła się Pamela Anderson, która - jak podaje serwis FOXNews.com - w tym tygodniu ostro skrytykowała Simpson za publiczne promowanie jedzenia mięsa i pokazywanie się w koszulce z napisem "Prawdziwe dziewczyny jedzą mięso". Na kolejnych miejscach w tegorocznym rankingu na najpiękniejszy biust znalazły się: Tyra Banks, Scarlett Johansson, Carmen Electra, Lindsay...

 • Pamela Anderson w teledysku Kid Rocka

  Pamela Anderson, słynna amerykańska aktorka i modelk,a pojawiła się gościnnie w najnowszym teledysku Kid Rocka, ilustrującym piosenkę "Forever". Będzie to pierwszy utwór promujący kolejny album muzyka i partnera życiowego Pameli, zatytułowany "Cocky". Nowej płyty w sklepach możemy spodziewać się pod koniec stycznia.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ..." Agnieszki Kotulanki jest dramatyczna! Aktorka nie ma stałego źródła dochodu, szans na etat w teatrze, do tego żadnych oszczędności. Współczujemy! Pamela Anderson (46 l.) zdobyła się na bardzo odważne(...) na imprezie organizowanej dla ludzi biznesu. Obie unikały się jak ognia. Jednak żadna nie chciał zrezygnować ze spędzenia wieczoru z milionerami. Kilka dni później Kinga chciała w spokoju zjeść...

 • Najsłynniejsze muzyczne śluby

  Tommy Lee i Pamela Anderson, Britney Spears i Kevin Federline, wreszcie Pete Wentz i Ashlee Simpson trafili na listę najsławniejszych ślubów gwiazd muzyki. Nie zabrakło również Eltona Johna!

 • Tym żyliśmy w 2014 roku!

  ...imprezie Televisy z... Ximeną Navarrete. Dramaty W maju w trakcie inauguracji fundacji Pamela Anderson wyznała: - Miałam 6 lat. Przez 4 lata byłam molestowana przez opiekunkę. W wieku 12 lat(...) towarzyskie mijającego roku. Po wielu miesiącach spekulacji na temat lokalizacji i daty George Clooney ślubował dozgonną miłość wybrance serca - prawniczce, Amal Alamuddin. Na hucznej imprezie pojawiła...

 • Wesele Toma Cruise'a imprezą roku!

  Magazyn "In Touch", który specjalizuje się w przeprowadzeniu różnego rodzaju plebiscytów, tym razem postanowił podsumować tegoroczne imprezy weselne. Na pierwszym miejscu znalazł się Tom Cruise (44 l., "Wojna światów" ) i Katie Holmes (27 l., "Batman-Początek" ), którzy wyróżnieni zostali za swoją włoską uroczystość.

Zdjęcia na temat: pamela anderson na imprezie