• Informacje na temat:

  pamela anderson na jachcie

Artykuły na temat: pamela anderson na jachcie
 • Pamela Anderson w ciąży?

  Raptem tydzień po ślubie z wokalistą Kid Rockiem (35 l.) gwiazda "Słonecznego patrolu" Pamela Anderson (38 l) dała do zrozumienia, że jest w ciąży. Aktorka i modelka zaprzeczyła także, jakoby ich ślub zawarty na łodzi u wybrzeży francuskiego kurortu St. Tropez był nieważny.

 • Pamela Anderson rozwodzi się!

  Raptem cztery miesiące przetrwało małżeństwo Pameli Anderson (38 l.) i wokalisty Kid Rocka (35 l.). Oświadczenie o rozwodzie gwiazda "Słonecznego patrolu" zamieściła w poniedziałek, 27 listopada, na swej stronie internetowej.

 • Pamela Anderson: Wakacje bez ślubu!

  Amerykańska aktorka Pamela Anderson (39 l. "Żyleta") uznała, że zbyt pochopnie podjęła decyzję o poślubieniu w lipcu podczas wakacji muzyka Kid Rocka (35 l.). Anderson jest właśnie w trakcie rozwodu. Gwiazda na swojej internetowej stronie apeluje do fanów, aby nie pobierali się na wakacjach.

 • Kid Rock i Pamela Anderson: Właściwy ślub

  W czwartek, 17 sierpnia, odbył się trzeci w ciągu trzech tygodni ślub Pameli Anderson (38 l.) i wokalisty Kid Rocka (35 l.). Tym razem do zaślubin doszło w stolicy amerykańskiego country Nashville w stanie Tennessee.

 • Wszystkie wcielenia Barona Cohena

  Przez jednych uwielbiany, ceniony za talent oraz poczucie humoru, przez innych uznawany za ledwie celebrytę, dyskredytowany za sztubackie i prostackie żarty. Za sprawą swoich ekranowych wcieleń: Aliego G, Borata i Bruno Sacha, Baron Cohen, gdziekolwiek się pojawi, wzbudza kontrowersje.

Wideo na temat: pamela anderson na jachcie
 • Lapońska odyseja

  "Lapońska odyseja" to komedia o Janne - facecie, który mieszka z Laponii w północnej Finlandii i który robi karierę żyjąc z zasiłku. Inari, jego dziewczyna, jest zmęczona jego życiowym nieudacznictwem. Janne nie był w stanie kupić cyfrowego TV box’a, nawet jak dostał na to pieniądze! Inari daje mu ostatnią szansę: jeśli nie uda mu się go kupić do świtu, odchodzi. Chłopak rusza więc wraz ze swoimi dwoma kumplami, by zdobyć upragniony dekoder. A w drodze do miasta muszą stawić czoła wielu...

 • Fantastyczny Pan Lis

  Fantastyczny Pan Lis" to pierwszy film animowany wyreżyserowany przez Wesa Andersona. Jest adaptacją powieści Roalda Dahla (autora takich klasycznych książek dla dzieci jak "Charlie i fabryka czekolady" czy "Wielkomilud"). Głosów postaciom użyczyli tacy aktorzy jak George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wally Wolodarsky, Eric Anderson, Michael Gambon, Willem Dafoe, Owen Wilson i Jarvis Cocker. Pan i Pani Lis (Clooney i Streep) wychowują syna Asha (Schwartzman), cieszą...

 • Johnny English: Reaktywacja

  Kolejna część uwielbianych przygód tajnego agenta. Tym razem będzie musiał uporać się ze zdrajcami w najbliższym otoczeniu Jej królewskiej mości... W komedii szpiegowskiej Johnny English: Reaktywacja, ROWAN ATKINSON (Johnny English, Wakacje Jasia Fasoli) powraca na ekrany rolą tajnego agenta, który nie wie co to strach. Tym razem, najbardziej niezwykły oficer wywiadu w służbie Jej Królewskiej Mości, musi powstrzymać grupę zabójców, zanim ci zdążą zaatakować jednego ze światowych przywódców i...