• Informacje na temat:

  pamela anderson nogi

Artykuły na temat: pamela anderson nogi
 • Pamela Anderson w "Tańcu z gwiazdami"

  ...dla swojej matki oraz 85-letniej cioci Vie, która "uwielbia tańczyć i ma nadal niesamowite nogi." Anderson przyznała, że do tej pory nie czuła się swobodnie w tańcu i traktuje udział w tym programie(...)Wspaniale się tu bawię" - powiedziała w przerwie w treningach do programu 42-letnia aktorka. "To będzie mnie trzymało z dala od kłopotów" - dodała w wywiadzie da portalu People.com. Anderson wyznała...

 • Serialowe nowości: Czas na nowe rozdanie

  .... Marcin i Iga, czyli bohaterowie "O mnie się nie martw", zadebiutują w roli rodziców. Z kolei Monika Borecka z "Drugiej szansy" będzie musiała stanąć na nogi po tragicznej śmierci ukochanego(...) Anderson w "V.I.P.".

 • Pornoperkusista Tommy Lee

  "Seks z Tommy'm jest wspaniały" - taką laurkę wystawiła Tommy'emu Lee (44 l.), perkusiście rockowej grupy Motley Crue, jego nowa partnerka Stefani Morgan (19 l.). Nowa miłość byłego męża Pameli Anderson może się pochwalić sporą wiedzą w tej dziedzinie, bo jest gwiazdą filmów dla dorosłych.

 • Niewiarygodny pępek Madonny

  Nietypowy plebiscyt ogłosił popularny muzyczny magazyn "Spin". Gazeta ogłosiła na swoich łamach sondaż na temat "najbardziej niewiarygodnych części ciała rockowych gwiazd". Zwycięzcą tego konkursu okazał się pępek Madonny, który wokalistka z chęcią pokazywała podczas publicznych występów, szczególnie na początku kariery.