• Informacje na temat:

  pamela anderson pokazała biust

Artykuły na temat: pamela anderson pokazała biust
 • "Słoneczny patrol": Jak to się zaczęło?

  Warlock. Z kolei Erika na planie pojawiła się z... nowym biustem. Sex appeal koleżanki podziałał na jej ekranowego partnera. - Oboje byliśmy wolni, blisko siebie... - wyznał Billy. Szybko zostali parą(...) "Słonecznego patrolu". Od tej pory ich następcami byli modele i króliczki "Playboya", z najsłynniejszym - Pamelą Anderson - na czele... MG...

 • Pamela Anderson pobiegnie w maratonie

  Moda na bieganie dopadła również kanadyjską gwiazdę "Słonecznego patrolu" Pamelę Anderson. Aktorka postanowiła stanąć na starcie jednego z najbardziej prestiżowych maratonów na świecie - w Nowym Jorku.

 • Pamela Anderson trenuje do maratonu

  Wyzwanie życia - tak Pamela Anderson mówi o swoim występie w nowojorskim maratonie. Aktorka zaczęła już regularne treningi. Na początku wszystko ją przerażało, ale teraz zaraziła się pasją do biegania.

 • Eurowizja: Pierś Javine

  5 marca Brytyjczycy wybrali swojego reprezentanta na konkurs Eurowizji. Występ triumfatorki Javine zakończył się skandalem, bo oczom publiczności na "ułamek sekundy" ukazała się prawa pierś piosenkarki. Jej przedstawiciele gorąco zapewniali, że to była niezaplanowana "awaria garderoby" (nawiązując do słynnej "afery sutkowej" Janet Jackson), jednak widzowie wezwali do protestów.