• Informacje na temat:

  pamela to model

Artykuły na temat: pamela to model
 • Pamela Anderson w łóżku z... fanem

  Pamela Anderson wkrótce spełni marzenie jednego ze swoich fanów i zagra z nim scenę łóżkową na potrzeby konkursu organizowanego przez jedną z firm.

 • Pamela Anderson w łóżku z... fanem

  Pamela Anderson wkrótce spełni marzenie jednego ze swoich fanów: aktorka nagra ze szczęśliwcem scenę łóżkową na potrzeby konkursu organizowanego przez jedną z firm produkujących telefony komórkowe.

 • ...przekazuje współpracownikom swój pomysł na nową kampanię. Jej modelami mają ponownie zostać Jackie i Owen. Brooke podczas rozmowy ze Stephanie zarzuca jej, że próbuje rozbić małżeństwo Donny i Erica.

 • P. Anderson: Nie dla futer!

  Pamela Anderson, która aktywnie włącza się we wszelkie kampanie chroniące zwierzęta, wystosowała list do szwedzkiego premiera. W piśmie namawia polityka, by wprowadził w krajach skandynawskich zakaz hodowli zwierząt futerkowych, których setki tysięcy giną rocznie, by uszyć można było kilkanaście tysięcy modnych okryć z naturalnego futra.

 • Ikona mody robi karierę w... telezakupach

  W latach 90. był jedną z ikon męskiego modelingu, dziś sprzedaje bokserki w... Tele-Shopie. Szwedzki model Marcus Schenkenberg zaprojektował swoją pierwszą kolekcję bielizny, którą będzie promował w jednym z telewizyjnych kanałów dla kupujących.

 • Pamela Anderson spotyka się z Kanye Westem?

  Amerykańscy specjaliści od plotek donoszą, że Pamela Anderson (38 l.), znana z obfitego biustu gwiazda "Słonecznego patrolu" ma nowego chłopaka. Miałby nim być Kanye West (28 l.), jeden z najsłynniejszych obecnie producentów i raperów w Stanach Zjednoczonych. "Wyglądali razem na szczęśliwą parę" - twierdzi amerykański magazyn "People".

 • "Słoneczny patrol": Jak to się zaczęło?

  ...modelka z aktorskimi aspiracjami Erika Eleniak. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, gdy do kiosków trafił numer "Playboya" z Eleniak na okładce. Szefowie konserwatywnej stacji NBC zażądali, by(...) "Słonecznego patrolu". Od tej pory ich następcami byli modele i króliczki "Playboya", z najsłynniejszym - Pamelą Anderson - na czele... MG...

 • Polski anioł z boskim ciałem

  Pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu nikt o niej w Polsce nie słyszał, a dziś z impetem wchodzi w świat telewizji i mody. Wielka kariera stoi przed Joanną Krupą otworem!

 • Alfabet "Melrose Place"

  ..., Julianna Margulies, Amy Brenneman, Matthew Perry czy Noah Wyle - oni walczyli o role Alison i Billy’ego. Na castingu pojawili się też Pamela Anderson (marząca o roli Sandy), Dean Cain i David James Elliott(...) zamienił ją na nowszy model. Porzucona Laura z znalazła ukojenie w ramionach kolegi - Douga Savanta, który leczył swoje serce po tym, jak po 13 latach małżeństwa, żona zdradziła go z trenerem osobistym...

 • Tommy Lee znów za kratkami

  Wilk w owczej skórze zawsze pozostanie wilkiem - mimo wielokrotnych obietnic poprawy Tommy Lee, muzyk Methods Of Mayhem, złamał przepisy zwolnienia warunkowego upijając się i ponownie znalazł się w więzieniu.