• Informacje na temat:

  pamela z top

Artykuły na temat: pamela z top
 • Nominacje do Złotych Globów

  ...", "Master of None", "SMILF", "Will & Grace" Najlepsza aktorka w serialu komediowym bądź musicalu: Pamela Adlon ("Better Things"), Alison Brie ("GLOW"), Rachel Brosnahan ("The Marvelous Mrs. Maisel(...)"), William H. Macy ("Shameless-Niepokorni"), Eric McCormack ("Will & Grace") Najlepszy  film  telewizyjny lub miniserial: "Wielkie kłamstewka", "Fargo", "Konflikt: Bette i Joan", "The Sinner", "Top of...

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Sylwia Arnesen w "Tańcu z gwiazdami"!

  ...,  Piotr Cugowski i Joanna "Ruda" Czarnecka, sportowcy: Wojciech Brzozowski i Marcin Najman oraz modelka Kamila Szczawińska, blogerka Julia Kuczyńska i prowadzący i juror "Top Chef" Grzegorz Łapanowski.

 • Doda królową sieci

  ...znalazł się również nieżyjący już od 12 lat raper 2pac. Oprócz tego na topie w wyszukiwarce są wciąż Feel, Rihanna, Ewa Sonnet czy Mandaryna. Wśród najpopularniejszych filmów i seriali prym wiedzie(...), jakie wywołuje życie i śmierć gwiazd ekranu, widoczne są również w analizie zapytań dotyczących samych aktorów. W styczniu i w lutym w zestawieniu top 10 na 7.miejscu pojawiło się nazwisko Heatha Ledgera...

 • Pamela, Jezus i Rock'n'Roll

  Za sprawą płyty "Rock N Roll Jesus" Kid Rock zaliczył pierwszy w karierze Numer Jeden na amerykańskiej liście bestsellerów płytowych.

 • Najbardziej tandetne pary roku

  Whitney Houston i Bobby Brown to najbardziej tandetna para 2005 roku. Tak przynajmniej zadecydowali czytelnicy amerykańskiego magazynu "Star". W Top 3 listy znalazła się także Britney Spears ze swoim mężem Kevinem Federlinem.

 • Miłosne piosenki Toto i Loverboy

  Zespołom rockowym często zdarza się nagrywać piękne piosenki o miłości. Do takich wykonawców należą między innymi grupy Toto i Loverboy. W połowie stycznia 2003 r., nakładem wytwórni Sony/Legacy Recordings, wydane zostaną kompilacje miłosnych utworów obu zespołów.

 • Polski anioł z boskim ciałem

  Pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu nikt o niej w Polsce nie słyszał, a dziś z impetem wchodzi w świat telewizji i mody. Wielka kariera stoi przed Joanną Krupą otworem!

 • Pitt i Aniston: Gwiazdy produkcji?

  Brad Pitt ( "Zawód: Szpieg" ) i Jennifer Aniston (serial "Przyjaciele" , "Bruce Wszechmogący" ) nie chcą być uważani jedynie za najpiękniejszą parę Hollywood. Aktorskie małżeństwo chce na serio sprawdzić się także w rolach producentów. Ich plany w tym zakresie są niezwykle imponujące.