• Informacje na temat:

  pamiętnik nastolatki

Artykuły na temat: pamiętnik nastolatki
 • Świeża krew w "Pamiętnikach Wampirów"

  W "Pamiętnikach Wampirów" pojawią się aż trzy nowe postaci, w tym pierwszy w historii nastolatek homoseksualista. Sprawdź szczegóły!

 • Powrót dinozaurów, erotyczna gra nastolatek

  Siedem filmów wejdzie na ekrany polskich kin w piątek, 12 czerwca. Wśród nich są: kolejna odsłona sagi o dinozaurach - "Jurassic World", nominowany do Oscara dramat "Timbuktu" oraz wzbudzająca kontrowersje produkcja Urszuli Antoniak "Strefa nagości".

 • Pamiętniki wampirów

  Nastoletnia Elena Gilbert i jej młodszy brat Jeremy kilka miesięcy temu stracili rodziców, którzy zginęli w wypadku samochodowym. Rodzeństwo wciąż próbuje...

 • Gwiazdy w love story według Nicholasa Sparksa

  Bestsellerowe powieści Nicolasa Sparksa doskonale sprawdzają się w adaptacjach filmowych (m.in. "Pamiętnik", "Wiadomość w butelce"). Już 17 października w kinach pojawi się kolejna ekranizacja jego prozy - "Dla ciebie wszystko".

 • Producentka "Pamiętników wampirów" zdradza szczegóły 4. sezonu!

  Julie Pelc, producentka wykonawcza serialu, udzieliła kilku wywiadów, w których zdradziła, co wydarzy się w najnowszej serii "Pamiętników wampirów".

 • Zofia Wichłacz jak... Scarlett O'Hara?

  "Porozmawiajmy po niemiecku" to historia młodej dziewczyny, która wkracza w dorosłość w okresie niemieckiej okupacji, a jej celem jest przede wszystkim dobra zabawa. Zdaniem Zofii Wichłacz, odtwórczyni głównej roli, ta opowieść może widzów zaszokować, bo nie jesteśmy przyzwyczajeni do tak frywolnego mówienia o tamtych czasach. Spektakl w reżyserii Łukasza Kosa można oglądać w Teatrze Polonia w Warszawie.

 • Nastolatki nagrodziły seriale

  ...8 sierpnia rozdano Teen Choice Awards - nagrody nastolatków, dla ich ulubieńców ze sfery telewizji, muzyki, mody, sportu i filmu. W tym roku najwięcej laurów zdobył serial "Pamiętniki wampirów". Tuż(...)" Najlepszy serial komediowy " Glee " Nominowani: "The Big Bang Theory" "Modern Family" "Sonny with a Chance" "Czarodzieje z Waverly Place" Najlepszy serial Fantasy/Sci-Fi "Pamiętniki Wampirów...

 • Teatralny debiut Zofii Wichłacz

  Znaną z roli "Biedronki" w "Mieście 44", Zofię Wichłacz znów zobaczymy, jako "dziewczyną wojenną". W spektaklu Teatru Polonia "Porozmawiajmy po niemiecku" wcieli się w nastoletnią Polkę. Dla aktorki to debiut teatralny.

 • ​"Wampiry: Dziedzictwo", "Legacies": Kiedy premiera, gdzie oglądać?

  W HBO GO pojawi się nowy serial "Wampiry: Dziedzictwo" ("Legacies"), który pokazuje kontynuację losów bohaterów "Pamiętników wampirów" i "The Originals". Premiera w HBO została zaplanowana na 26 października.

 • Jak Lenny Kravitz wyznał miłość Annie Wendzikowskiej?

  Dziennikarka Anna Wendzikowska, w swojej najnowszej książce opowiada, jak od kulis wyglądają jej wywiady ze światowymi sławami. Z lektury dowiemy się m.in., że miłość wyznał jej sam Lenny Kravitz...

Zdjęcia na temat: pamiętnik nastolatki
 • „Pamiętniki wampirów”
Wideo na temat: pamiętnik nastolatki
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1996.

  Wieść o znalezieniu przez policję pamiętnika Mii i zatrzymaniu Oliwki elektryzuje mieszkańców Grand Szaletu. Nastolatkowie wpadają w panikę, że wkrótce na jaw wyjdzie prawda o narkotykach na działkach i wszyscy trafią do więzienia.