• Informacje na temat:

  pamietniki gwiazd

Artykuły na temat: pamietniki gwiazd
 • "Pamiętniki Wampirów": Niezbędnik fana

  Doszły nas zatrważające słuchy dotyczące "Pamiętników Wampirów". Gwiazdy serialu mają dość i uważają, że najwyższa pora skończyć ze zmartwychwstaniami!

 • Gwiazdy w love story według Nicholasa Sparksa

  Bestsellerowe powieści Nicolasa Sparksa doskonale sprawdzają się w adaptacjach filmowych (m.in. "Pamiętnik", "Wiadomość w butelce"). Już 17 października w kinach pojawi się kolejna ekranizacja jego prozy - "Dla ciebie wszystko".

 • "Pamiętniki wampirów": Wszystkie wcielenia Niny

  Nadal mamy bzika na punkcie "Pamiętników wampirów" i oczarowani patrzymy na popisy aktorskie Niny Dobrev. Musimy przyznać, że ma niełatwe zadanie. Nie dość, że jej bohaterka prowadzi burzliwe życie, to jeszcze ma kilku sobowtórów. Sprawdziliśmy, jak gwiazda radzi sobie z tym wyzwaniem.

 • Anna Wendzikowska odsłania kulisy Hollywood

  Jakie naprawdę są gwiazdy światowego kina? Jak od kulis wygląda praca dziennikarza show-biznesowego? Odpowiedzi na te pytania przynosi książka Anny Wendzikowskiej.

 • Koniec małżeństwa gwiazdy "Pamiętników Wampirów"

  Paul Wesley i Torrey DeVitto zdecydowali się rozstać.

 • Gosling i Mendes zostali rodzicami

  Eva Mendes i Ryan Gosling zostali rodzicami. Pierwsze dziecko hollywoodzkiej pary przyszło na świat w piątek, 12 września - wynika z informacji magazynu "Us Weekly".

 • "Pamiętniki Wampirów": Candice Accola wyszła za mąż!

  ..."To była najlepsza noc w życiu" - napisała na swoim profilu na Instagramie Candice Accola. Najlepsza noc w życiu, była jej ślubną nocą. Gwiazda znana z serialu "Pamiętniki Wampirów " poślubiła swojego narzeczonego, Joego Kinga.

 • Julia Kijowska jako Walentyna Tiereszkowa

  Monodram Julii Kijowskiej "Walentyna" to kolejny spektakl, który zostanie pokazany w "Studiu Teatralnym Dwójki". Przedstawienie, którego premiera zaplanowana jest na niedzielę, 30 listopada, o godz. 22:45, oparte jest na wspomnieniach pierwszej kobiety w kosmosie - Walentyny Tiereszkowej.

 • Violetta Villas pozostawiła po sobie sekretny pamiętnik! Jej tajne zapiski zostaną upublicznione?

  ...zapoznał się z treścią notatnika. Okazało się, że opisuje ona amerykański okres życia Violetty Villas.  To właśnie w USA diwa święciła wielkie sukcesy. Przez kilka sezonów była gwiazdą w Casino de(...) wykorzystanie ich w produkcji o życiu gwiazdy.  Myślicie, że powinien to zrobić?

 • Jak Lenny Kravitz wyznał miłość Annie Wendzikowskiej?

  Dziennikarka Anna Wendzikowska, w swojej najnowszej książce opowiada, jak od kulis wyglądają jej wywiady ze światowymi sławami. Z lektury dowiemy się m.in., że miłość wyznał jej sam Lenny Kravitz...

Zdjęcia na temat: pamietniki gwiazd
Wideo na temat: pamietniki gwiazd
 • Para serialowych wampirów planuje ślub w realu

  Nikki Reed i Ian Somerhalder zaręczyli się! Para niedawno była widziana w modnym sklepie jubilerskim New Stone Age. 26-letnia Aktorka zaprezentowała pierścionek zaręczynowy podczas ostatniej imprezy branżowej w Los Angeles. 36-letni Ian obdarował ukochaną biżuterią z białego złota i diamentów. Gwiazdy serialu "Pamiętniki Wampirów" spotykają się od 6 miesięcy. Reed i Somerhalder są również parą na

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...