• Informacje na temat:

  pamiętniki wampirów nowy sezon

Artykuły na temat: pamiętniki wampirów nowy sezon
 • Nowy wróg w 6. sezonie "Pamiętników Wampirów"

  Na premierowe odcinki "Pamiętników Wampirów" będziecie musieli poczekać do października, jednak już teraz zdradzamy, że pojawi się w nich nowy złoczyńca. Kto go zagra?

 • "Kryminalni" na tropie Wampira z Zagłębia

  30 lat temu o jego zbrodniach mówiła cała Polska. Za pomoc w jego schwytaniu wyznaczono kosmiczną wręcz nagrodę: milion złotych. Wampir z Zagłębia - jak nazywała go prasa - zabijał przez 7 lat. Kim był najsłynniejszy polski seryjny morderca? W kolejnych odcinkach "Kryminalnych", na to pytanie odpowie komisarz Zawada. Emisję pierwszego odcinka czwartej serii popularnego filmu zaplanowano na sobotę, 4 marca.

 • "Pamiętniki Wampirów": Crossover z "The Originals"?

  Stacja CW oraz Julie Plec, pomysłodawczyni seriali o przygodach wampirów, planują crossover obu produkcji. Jednak nie zostanie on zrealizowany na tak wielką skalę jak popularne, łączone odcinki "The Flash i "Arrow".

 • Polskie premiery superseriali

  Zagadkowe wizje przyszłości, pani detektyw z aniołem stróżem i wampiry na amerykańskiej prowincji - najnowsze seriale w polskiej telewizji będą jeszcze bardziej tajemnicze, mroczne i trzymające w napięciu

 • Co w nowym sezonie "Pamiętników Wampirów"?

  Czy znajdą się tu fanki uroczego Tylera (Michael Trevino) z "Pamiętników wampirów"? Czy ktoś tęskni za jego przeobrażeniami w hybrydę i walką o Caroline (Candice Accola)? Mamy kiepskie wieści(...) nowy przystojniak - inteligentny, pewny siebie i uroczy Jesse. Zawróci w głowie Caroline, która przy nim zapomni o Tylerze i Klausie (Joseph Morgan).   Do miasteczka zawita również tajemnicza...

 • Nowa bohaterka w "Czystej krwi"

  Niedługo rozpoczną się zdjęcia do czwartego sezonu "Czystej krwi". Jedną z nowych twarzy w serialu będzie bohaterka grana przez Courtney Ford.

 • Wampiry razy dwa

  Po emisji 20. odcinka zatytułowanego "The Originals" stacja CW TV zdecydowała się nakręcić spin-off serialu "Pamiętniki Wampirów". Sprawdź szczegóły!

 • Seriale internetowe - rewolucja?

  Telewizja rządzi się swoimi prawami i mnóstwem ograniczeń. Tymczasem internet odkrywa przed twórcami seriali nowe, niezbadane możliwości. Sprawdziliśmy, co ciekawego można zobaczyć w sieci.

 • ​Wampiry po raz piąty!

  Julie Pelc, producentka wykonawcza i scenarzystka serialu, ku uciesze fanów uchyla rąbka tajemnicy i zdradza, co wydarzy się w 5. sezonie "Pamiętników Wampirów"! Uwaga, spoilery!

 • Koniec "Lost: Zagubionych": Co dalej?

  Serial J.J Abramsa powoli dobiega końca. Co prawda 20 stycznia 2010 roku stacja ABC wyemituje pierwszy odcinek szóstej, ostatniej serii, ale gwiazdy serial u już zaczęły rozglądać się za innymi wyzwaniami zawodowymi. Weźmy pod lupę kilka serialowych transferów.

Wideo na temat: pamiętniki wampirów nowy sezon
 • Akademia wampirów

  Rose i Lissa mają takie same problemy jak wszystkie nastolatki, tyle że uczą się w Akademii Wampirów – tajemnej szkole z internatem. Tu uczniowie dzielą się na Moroi (śmiertelne, pokojowo nastawione wampiry) i Dhampiry (półwampiry, półudzi, pełniących rolę strażników Moroi). Choć nieśmiała Lissa jest księżniczką Moroi, a buntownicza i żywiołowa Rose – Dhampirką, wierzą, że ich przyjaźń będzie trwać wiecznie. Pod warunkiem jednak, że przetrwają do końca roku. A nie będzie to proste zadanie, bo...

 • Abraham Lincoln: Łowca wampirów

  Widowiskowy film fantastyczny w cyfrowym 3D, wyreżyserowany przez Timura Bekmambetova, wizjonerskiego twórcę "Straży nocnej" i "Wanted: Ścigani". Gdy matka prezydenta Lincolna zostaje zabita przez istotę z piekła rodem, on wypowiada wojnę wampirom i ich ludzkim sprzymierzeńcom.

 • Wampiry i świry

  Jason Friedberg i Aaron Seltzer, znani prześmiewcy mający na swoim koncie scenariusze to takich filmów jak "Straszny film", "Totalny kataklizm", "Komedia romantyczna" i "Poznaj moich Spartan", zapraszają na kolejną parodię. Tym razem wyśmiewają najnowszy popkulturowy fenomen - historie o wampirach. Akcja "Wampirów i świrów" rozgrywa się w Sporks w stanie Waszyngton. W miasteczku dzieje się coś niepokojącego - populacja maleje z dnia na dzień. Ludzie nie wiedzą co się dzieje, chociaż powinni...