• Informacje na temat:

  pan i pani smith

Artykuły na temat: pan i pani smith
 • Nie żyje Liz Smith

  Smith, znana przede wszystkim z serialu "Pastor na obcasach", zmarła w wigilię. Aktorka urodziła się w Lincolnshire, w Anglii. Po raz pierwszy usłyszano o niej w latach 40. XX wieku, kiedy dostała rolę w filmie "Ponure chwile" w reżyserii Mike'a Leigh. Smith grywała też w znanych brytyjskich serialach, "Emmerdale Farm", "Bedtime Stories", "David Copperfield", "The Sweeney", "Crown Court...

 • Angelina Jolie wyreżyseruje kolejny film

  Angelina Jolie pracuje nad kolejnym filmem. Jak podają źródła, aktorka zgodziła się wyreżyserować biografię Richarda Leakeya, który walczył o życie słoni w Afryce.

 • "Brad jest fantastyczny"

  Angelina Jolie (32 l.) opowiada, jak niesamowitym człowiekiem jest Brad Pitt (43 l.). W wywiadzie dla magazynu "Marie Claire" aktorka przyznaje, że była zaskoczona osobą Brada, gdy spotkali się pierwszy raz na planie filmowym "Pan i Pani Smith".

 • Aniston o rozwodzie z Pittem: "Nie jest to dla mnie bolesne"

  Choć od rozwodu Jennifer Aniston i Brada Pitta minie w tym roku 10 lat, media niezmiennie powracają do tego tematu. "Nie uważam, że jest to bolesne" - przyznała Aniston zapytana ponownie o rozwód z Pittem w ostatnim wywiadzie dla CBS Sunday Morning.

 • "Colony": Okupanci jednak nie odejdą

  ...w pewnym stopniu przypomina tytuły takie jak "Wrogie niebo", "Pan i Pani Smith" czy " Żywe trupy ". Jednak centrum opowieści jest historia rodziny, która stara się przeżyć w opanowanym przez kosmitów(...)W odróżnieniu od sezonu pierwszej serii druga będzie miała 13 odcinków (zamiast 10). "Carlton and Ryan Condal zaprezentowali wspaniałą historię o siłach i słabościach społeczeństwa i jednostki...

 • Zapłakana Angelina Jolie w objęciach Brada Pitta

  Wytwórnia Universal zaprezentowała nowy fotos z filmu "By the Sea", w którym główne role zagrali Angelina Jolie i Brad Pitt.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się. Aktorka złożyła pozew o rozwód!

  .... Przypomnijmy, że para poznała się na planie filmu "Pan i pani Smith" w 2005 roku, gdy Pitt był jeszcze żonaty z Jennifer Aniston. Jolie ma za sobą dwa rozwody - w latach 1996-1999 była żoną...

 • "Na skraju jutra" i "Godzilla" na Blu-ray i DVD

  Dwie najbardziej widowiskowe superprodukcje roku - filmy "Na skraju jutra" i "Godzilla" - zadebiutowały w piątek, 10 października, na płytach DVD i Blu-ray.

 • Szokujące, co zrobiła Jolie! Kolejny raz boleśnie upokorzyła Aniston!

  ...na nazwisko "pan i pani Smith"!  "Mieli problemy z zachowaniem powagi, gdy podawali swoje dane. Mają ze sobą więcej wspólnego niż Jen i Justin kiedykolwiek mieli. Angelina jest totalnie w jego stylu(...) mediami wstrząsnęło z kolei rozstanie Brada i Jolie, którzy aktualnie drą koty podczas sądowych rozpraw. Przy okazji wyszło na jaw, że Angelina to nie tylko wspaniałomyślna Matka Teresa, ale także...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

Zdjęcia na temat: pan i pani smith
 • Angelina Jolie i Brad Pitt
 • Angelina Jolie