• Informacje na temat:

  panasewicz alkohol

Artykuły na temat: panasewicz alkohol
 • Borysewicz po 40 latach przestał pić!

  Słynny gitarzysta Lady Pank oznajmił właśnie, że od trzech miesięcy nie spożywa alkoholu. Zapewnia, że definitywnie z tym skończył...

 • Pijany Machalica na scenie

  ...fatalnie - za przeproszeniem, jak gów..." - pisał. Janusz Panasewicz w Pruszczu Gdańskim (czerwiec 2007) nie tylko był pijany (miał 1,8 promila alkoholu we krwi), ale także rzucił w tłum plastikową(...) usprawiedliwienie, ponieważ faktycznie piłem alkohol, ale mój organizm, po takiej dawce, jaka była, normalnie nie reaguje w ten sposób. Być może - choć nie mam na to dowodów, nikogo za rękę nie...

 • Janusz Panasewicz: Janek, mój przyjaciel (wywiad)

  Wokalista Lady Pank opowiada INTERIA.PL o swojej nowej solowej płycie, przyjaźni z Janem Borysewiczem, alkoholu w polskim show-biznesie i o pieniądzach pukających znienacka do drzwi.

 • Lady Pank: Wokalista skazany

  Wyrok 13 tys. zł grzywny i 3 tys. zł nawiązki orzekł w środę gdański sąd wobec wokalisty Lady Pank, Janusza Panasewicza, który podczas koncertu rzucił ze sceny w publiczność plastikową butelką z wodą. Butelka trafiła w głowę 24-letnią kobietę.

 • Do pięciu lat więzienia grozi wokaliście Lady Pank Januszowi Panasewiczowi, który w czerwcu podczas koncertu w Pruszczu Gdańskim rzucił ze sceny butelką wody, trafiając 23- letnią fankę.

 • Piją alkohol litrami i są wulgarni. Nie szanują publiczności do tego stopnia, że potrafią zrobić krzywdę swoim fanom.

 • Lady Pank: Ruszył proces

  W sądzie Gdańsku rozpoczął się w środę (28 maja) proces wokalisty grupy Lady Pank, Jana Panasewicza, oskarżonego o to, że podczas koncertu w Pruszczu Gdańskim rzucił ze sceny w publiczność plastikową butelką z wodą. Butelka trafiła w głowę kobietę znajdującą się pod sceną.

 • Wokalista Lady Pank winny

  10 tys. zł grzywny wymierzył Januszowi Panasewiczowi Sąd Rejonowy w Gdańsku.

 • Nagana dla wokalisty Lady Pank

  Gdański sąd rejonowy ukarał we wtorek (31 marca) naganą wokalistę zespołu Lady Pank, Janusza Panasewicza, za to, że podczas koncertu, który odbył się w czerwcu 2007 r. w Pruszczu Gdańskim, wulgarnie odzywał się do publiczności. Sąd zdecydował również, że wokalista ma zapłacić 100 zł zryczałtowanych kosztów postępowania sądowego.

 • Amatorszczyzna wspaniała

  Zaskakująco często przy mikrofonie znakomitych zespołów stają wokaliści, którzy nie mają talentu do śpiewania, nie mówiąc już o technice. Mimo to uchodzą za frontmanów znakomitych. Jak to się dzieje?

Wideo na temat: panasewicz alkohol
 • Pod Mocnym Aniołem

  Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Drogówki", "Róży" i "Wesela" to wstrząsająca, choć nie pozbawiona humoru, opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego - i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem" (Nagroda Literacka NIKE 2001). Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie...

 • Boso, ale na rowerze

  Lata 80. XX wieku, małe miasteczko w Belgii. Trzynastoletni Gunter Strobbe mieszka wraz z ojcem i trzema wujkami w domu swych dziadków. Spokój i cisza nie są tu częstym gościem. Strobbowie to głównie hazardziści, pijacy i kobieciarze, żyjący w atmosferze błogiego lenistwa, nieróbstwa, kłótni, a przede wszystkim zakrapianej alkoholem wyśmienitej i szalonej zabawy. Absurdalne pomysły są tu na porządku dziennym, a im bardziej szalone, tym lepiej, bo wszyscy realizują je z większym zapałem....

 • Szefowie wrogowie

  Zdaniem Nicka Hendricksa, Kurta Buckmana i Dale'a Arbusa jedyną rzeczą, która może uczynić ich życie bardziej znośnym, jest pozbycie się swoich nieznośnych szefów. Rzucenie pracy nie wchodzi w grę, a zatem, pod wpływem alkoholu i dziwacznych pomysłów ekscentrycznego kumpla, trzej przyjaciele opracowują zawiły i pozornie niezawodny plan pozbycia się swoich pracodawców. Jest tylko jeden problem - nawet najbardziej misterny plan może okazać się zawodny.