• Informacje na temat:

  panasewicz syn

Artykuły na temat: panasewicz syn
 • Janusz Panasewicz chce być wzorowym tatą

  ...wywiadzie Janusz Panasewicz (61 l.). Po raz pierwszy został ojcem, gdy był u szczytu kariery. Miał zaledwie 20 lat, kiedy urodził mu się syn. Jednak Wojtkiem prawie w ogóle się nie zajmował. Żył muzyką(...)Lubi zajmować się swoimi najmłodszymi synami, Julkiem i Brunem. Chętnie zostaje w domu i pomaga chłopcom przy lekcjach, gra z nimi w piłkę. Dawny rockman, który nie stronił od używek i prowadził...

 • Panasewicz budzi się

  W czwartek (11 września) w Warszawie został nakręcony teledysk do drugiego singla z solowego debiutu Janusza Panasewicza, wokalisty Lady Pank.

 • Janusz Panasewicz dzięki nowej miłości zrezygnował z narkotyków: Poza żyłą brałem wszystko

  Gdy na drodze Janusza Panasewicza (61 l.) pojawiła się Ewa, życie pełne uciech i używek odeszło w zapomnienie. Jak drobnej blondynce udało się ujarzmić wiecznego lekkoducha?

 • Nieślubny syn w Ameryce?

  Czy Janusz Panasewicz z Lady Pank ma dziecko w Stanach Zjednoczonych?

 • Panasewicz nie przyznaje się do nieślubnego syna!

  Niedawno 52-letni Janusz Panasewicz wywinął się od więzienia , ale nie było mu dane zaznać spokoju na długo. Ostatnio gruchnęła wieść, jakoby muzyk miał w Stanach Zjednoczonych nieślubnego syna, z którym nie utrzymuje kontaktu. "To były początki lat dziewięćdziesiątych. Panasewicz mieszkał przez jakieś cztery lata w Chicago" - wspomina w rozmowie z "Super Expressem" Andrzej Dylewski, były...

 • "Nie jestem skandalistą!"

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Obudź się" Janusza Panasewicz. Wokalista Lady Pank po raz pierwszy w karierze wydał solową płytę.

 • Janusz Panasewicz

  ...i Perfectem. W 1980 roku ożenił się z Bogusławą Ossowską, obecnie rozwiedziony, ma syna Wojciecha (ur. 1980). Z Ewą Smolarczyk ma dwóch synów bliźniaków - Brunona i Juliusza (ur. październik 2007).

 • Janusz Panasewicz (51 l.) spodziewa się potomka.

 • Panasewicz nie miał czasu dla synów

  Janusz Panasewicz (56 l.) przyznaje, że pierwszych dwóch synów zaniedbał. Dostał jednak kolejną szansę. Z drugą żoną ma bliźniaki, które wreszcie go "udomowiły"...

 • Sepleniący Bryndal w serialu

  Nowa produkcja TVN - serial "39 i pół", już zdążyła przyzwyczaić swoich fanów do znanych twarzy w epizodach. W najbliższym - trzecim - odcinku na ekranie w niewielkich rolach pojawią się wokalista Lady Pank - Janusz Panasewicz wcielający się we właściciela komisu muzycznego oraz Stefano Terrazzino jako tajemniczy Zorro zabiegający o względy Anki (Daria Widawska).

Zdjęcia na temat: panasewicz syn
Wideo na temat: panasewicz syn
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...