• Informacje na temat:

  pani aleksandra

Artykuły na temat: pani aleksandra
 • Aleksandra Popławska: Piękna czterdziestoletnia

  .... Aleksandra Popławska i Marek Kalita wychowują 11-letnią córkę Antoniną (pan Marek ma też córkę z poprzedniego związku - Natalia Kalita poszła w jego ślady i też jest aktorką). - Jest świetnym tatą(...) Magdalena Popławska. Obie już od wielu lat są aktorkami (Aleksandra skończyła szkołę teatralną 19 lat temu, Magda - 15 lat temu), dopiero w 2015 roku po raz pierwszy spotkały się na planie...

 • Pasje Aleksandry Woźniak

  Aleksandra Woźniak właśnie dołączyła do "Barw szczęścia". W przeciwieństwie do swojej bohaterki, aktorka jest szczęśliwą kobietą, która odnajduje się w roli pani domu.

 • Aleksandra Popławska: Z nagością za pan brat

  Aleksandra Popławska, czyli Alicja Wakar z "Miasta skarbów", jako jedna z nielicznych polskich aktorek nie wstydzi się nagości. Zarówno tej w filmach, na sesjach zdjęciowych, jak i w życiu prywatnym. Śmiało przyznała to w jednym z wywiadów.

 • Aleksandra Popławska: Postanowiłam się zmienić

  Aleksandra Popławska długo czekała na sukces, za to teraz jest zasypywana propozycjami. Wkrótce zobaczymy ją w dwóch nowych serialach: drugim sezonie "Zbrodni" oraz "Belfrze". A na horyzoncie jest także rola w komedii romantycznej!

 • Aleksandra Popławska: Demony z przeszłości

  Linii - wspomina w "Pani" Aleksandra. I dodaje: "Problem zaczynał się wtedy, gdy sięgał po butelkę i robił się agresywny". Czasami, kiedy Ola wracała z siostrą ze szkoły, ich wszystkie rzeczy leżały(...)Od wielu lat Aleksandra Popławska (41 l.) ma szczęśliwą rodzinę, która daje jej miłość i wsparcie. To dla niej bardzo ważne, bo nie zawsze tak było. W dzieciństwie przeżyła prawdziwy koszmar...

 • Aleksandra Woźniak: 22 lata w branży

  Aleksandra Woźniak wraca na ekrany. Aktorka znana z serialu "13. posterunek", gdzie w latach 90. występowała u boku Cezarego Pazury, dołączyła do obsady "Barw szczęścia". Woźniak obecnie mieszka w Gdańsku, ale "Warszawa zawsze będzie moim miejscem" - mówi.

 • "Ślad": Aleksandra Hamkało ma ręce pełne roboty!

  Jesienią pojawi się w aż dwóch produkcjach. Pani patolog, dla której widok krwi i zwłok to chleb powszedni w "Śladzie" oraz zagubiona uczuciowo Julka Burska w Na dobre i na złe".

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • Aleksandra Popławska wyznała wstrząsającą prawdę o śmierci ojca

  Aleksandra Popławska (37 l.) przyznała, że jej ojciec popełnił samobójstwo. Wcześniej zmagał się z depresją i alkoholizmem. Przez jego uzależnienie cierpiała ona i jej siostra.

 • Barbara Kurdej-Szatan: "M jak miłość" i dwa filmy

  Długo mówiło się, że będzie grać w "M jak miłość" rolę Małgosi. Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, skąd wzięła się ta plotka. Zdradza też, dlaczego nie lubi oglądać siebie w serialu i co daje jej największą radość.

Zdjęcia na temat: pani aleksandra
Wideo na temat: pani aleksandra
 • "M jak miłość": Zwiastun 1203. odcinka

  . Jednak Aleksandra ma masę wątpliwości - obawia się, że ewentualny zabieg może być niebezpieczny dla syna. Tymczasem Tomek po raz kolejny odwiedza Agnieszkę w szpitalu. Kobieta próbuje dać mu do zrozumienia(...) Chodakowskiego i prosi, by wrócił do szpitala. Mężczyzna po przyjeździe uspokaja byłą ukochaną, a potem oświadcza jej, że zdecydował się uznać córkę. Nawet jeśli miałby to zrobić wbrew woli pani prokurator

 • Jolanta Kwaśniewska o zniknięciu córki z telewizji

  Talk-show „Mała czarna”, który współprowadziła Aleksandra Kwaśniewska w Polsat Cafe, został zdjęty z anteny. Jak uspokaja mama gwiazdy, Jolanta Kwaśniewska, Ola zajmuje się obecnie tym, co lubi najbardziej, czyli pisaniem. Panie nie wykluczają również ponownej współpracy w przyszłości.

Dyskusje na temat: pani aleksandra