• Informacje na temat:

  pani basi

Artykuły na temat: pani basi
 • "Barwy szczęścia": A co tam pani Basiu? - rozmowa ze Sławomirą Łozińską

  Przez lata emisji „Barw szczęścia” przyzwyczaiła się do odpowiadania na pytania fanów dotyczące swojej bohaterki Basi. Obecnie uwagę widzów przykuwa historia syryjskich uchodźców, ale wątków z jej udziałem, które wzbudzały emocje, było znacznie więcej. Nic dziwnego, w TVP 2 emitowane są odcinki już 10. sezonu serialu, a ona jest z nim związana od samego początku.

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • Basia Kurdej-Szatan nie wytrzymała! Ma dość takich komentarzy!

  Basia Kurdej-Szatan (33 l.) jest postrzegana na ogół jako słodka blondynka z cudownym uśmiechem. Jednak nie zawsze jest tak urocza. Często wyraża dość ostro swoje opinie na różne tematy. Tym razem nie spodobały jej się negatywne komentarze na jej temat.

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • Teściowa Basi Kurdej-Szatan ruszyła na pomoc synowej!

  Barbara Kurdej-Szatan (33 l.) rozpływa się nad mamą swojego męża. Dziś obie pani bardzo się wspierają, ale nie zawsze było tak kolorowo...

 • Renata Dancewicz i Marek Kondrat: Nagie piersi i łzy

  Dzięki postaciom Beaty i Olgierda zyskali ogromną popularność.

 • "Na Wspólnej": Burzliwe związki Basi

  ...i panienek. Basia nie chce słuchać żadnych tłumaczeń, dowody zdają się nie pozostawiać wątpliwości, mimo to Krzysztof staje na głowie, by dowieść swojej niewinności. Czy uratują małżeństwo? - Miejmy(...). A co na to widzowie? Zdarza się, że komentują sercowe dylematy Pani bohaterki? - Bardzo często! Ludzie martwią się o Basię, co chwilę słyszę rady, żebym nie zadawała się z tym psychopatą. Kobiety...

 • Grażyna Wolszczak: Ciągle o tym pamiętam

  Grażyna Wolszczak zaraża optymizmem, zakłada fundację, przyjaźni się z Facebookiem i robi bilans 12 lat w "Na Wspólnej".

 • Basia Kurdej-Szatan nie traci czasu! Ma wielkie plany na nowy rok!

  Miniony rok nie był zły dla Basi Kurdej-Szatan (33 l.), ale ten nowy ma być o wiele lepszy. Także rodzinnie… Z siostrą chcą wreszcie spełnić marzenie z dzieciństwa.

 • Remont domu, który zmienia życie

  Dziennikarka, spec od wystroju wnętrz i przebudowy domów, kobieta o wielkim sercu - Katarzyna Dowbor wszystkie pasje spełnia w programie "Nasz nowy dom". Nam opowiada o kulisach swojej pracy oraz zapowiada wielką niespodziankę!

Zdjęcia na temat: pani basi
Wideo na temat: pani basi
Dyskusje na temat: pani basi