• Informacje na temat:

  pani basia razem

Artykuły na temat: pani basia razem
 • Basia Kurdej-Szatan nie wytrzymała! Ma dość takich komentarzy!

  Basia Kurdej-Szatan (33 l.) jest postrzegana na ogół jako słodka blondynka z cudownym uśmiechem. Jednak nie zawsze jest tak urocza. Często wyraża dość ostro swoje opinie na różne tematy. Tym razem nie spodobały jej się negatywne komentarze na jej temat.

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • Basia Kurdej-Szatan dementuje parszywe plotki: To nieprawda!

  Basia Kurdej-Szatan (32 l.) niemal codziennie jest bohaterką artykułów w prasie kolorowej. Plotkuje się, że nie ma czasu dla córki, że przez udział w demonstracjach grozi jej utrata pracy w Telewizji Polskiej. Co na ten temat ma do powiedzenia sama zainteresowana?

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • Basia Kurdej-Szatan nie traci czasu! Ma wielkie plany na nowy rok!

  ...na rolę życia wciąż czeka. "Kasia jest niezwykle zdolna" - mówi aktorka, która na siostrę patrzy oczami siostrzanej miłości i podziwu.  Ich mama, pani Eliza Wyszomirska-Kurdej, marzyła, by córki razem(...) w dużym projekcie filmowym lub telewizyjnym. Ale wszystko przed nimi. Siły połączyli już mężowie obu pań. Szwagier pani Barbary śpiewa w zespole Rafała Szatana, razem nagrali najnowszy singiel "HIT". Może...

 • Remont domu, który zmienia życie

  Dziennikarka, spec od wystroju wnętrz i przebudowy domów, kobieta o wielkim sercu - Katarzyna Dowbor wszystkie pasje spełnia w programie "Nasz nowy dom". Nam opowiada o kulisach swojej pracy oraz zapowiada wielką niespodziankę!

 • Basia Kurdej-Szatan przesadziła z alkoholem?! To nie spodobało się jej matce!

  Basia Kurdej-Szatan (33 l.) od zawsze mogła liczyć na pomoc i dobrą radę swojej mamy. Mimo iż jest już dorosła, to nadal czasem dostaje od rodzicielki reprymendę za to, jak się zachowuje. Nie inaczej było też i tym razem.

 • Grażyna Wolszczak: Ciągle o tym pamiętam

  Grażyna Wolszczak zaraża optymizmem, zakłada fundację, przyjaźni się z Facebookiem i robi bilans 12 lat w "Na Wspólnej".

 • Pani Basia cieszyła się ogromną sympatią widzów. Wraz z Reginą Krasowską i Józefem Polnceleuszem zasiadała przed telewizorem i z humorem komentowała fragmenty wybranych programów telewizyjnych. Widzowie pokochali ją niemal od pierwszego odcinka. Niestety, wczoraj na oficjalnej stronie programu pojawiła się informacja o jej śmierci. Teraz w mediach społecznościowych wpis opublikowała wnuczka pani...

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

Zdjęcia na temat: pani basia razem
Wideo na temat: pani basia razem
 • "M jak miłość": Obrączka dla Asi?

  Paweł i Ala - razem z Basią - przyjeżdżają do Żnina, by odszukać rodzinę Markowskich. Agnieszka wybiera w końcu nowe mieszkanie i zostaje sąsiadką Marcina. Pani prokurator spotyka się też z byłym narzeczonym - Robertem - któremu wyznaje, że zaszła z Tomkiem w ciążę… A mężczyzna, wciąż w Olszewskiej zakochany, proponuje jej pomoc i jest gotów uznać dziecko za własne. Tomek pokazuje Asi... obrączki

 • "M jak miłość": Odcinek 1436.

  opuścił szpital. A pani doktor postanawia wcześniej porozmawiać o Arturze z Izą… Tymczasem w Grabinie Maria odkrywa, że Basia kontaktuje się z tajemniczym "Antkiem" i próbuje ustalić, kim jest nowy kolega

Dyskusje na temat: pani basia razem