• Informacje na temat:

  pani domu basia

Artykuły na temat: pani domu basia
 • Basia Kurdej-Szatan wynagradza córce brak taty. Ciągle nie ma go w domu

  Basia Kurdej-Szatan (33 l.) do niedawna była jedną z bardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce, a jej mąż starał się zrobić własną karierę. Teraz role się odwróciły i to aktorka częściej bywa w domu, niż jej ukochany. Tę zmianę najbardziej odczuła ich córka.

 • Remont domu, który zmienia życie

  Dziennikarka, spec od wystroju wnętrz i przebudowy domów, kobieta o wielkim sercu - Katarzyna Dowbor wszystkie pasje spełnia w programie "Nasz nowy dom". Nam opowiada o kulisach swojej pracy oraz zapowiada wielką niespodziankę!

 • Basia Kurdej-Szatan dementuje parszywe plotki: To nieprawda!

  Basia Kurdej-Szatan (32 l.) niemal codziennie jest bohaterką artykułów w prasie kolorowej. Plotkuje się, że nie ma czasu dla córki, że przez udział w demonstracjach grozi jej utrata pracy w Telewizji Polskiej. Co na ten temat ma do powiedzenia sama zainteresowana?

 • Katarzyna Trzaskalska: Rozmowy bez stresu

  - Chcemy inspirować widzów do działania, dzielić się praktycznymi poradami, podpowiadać różne rozwiązania. Będziemy poruszać trudne, kontrowersyjne i wstydliwe tematy - zapowiada współgospodyni programu "Twój Puls" Katarzyna Trzaskalska.

 • Basia Kurdej-Szatan przesadziła z alkoholem?! To nie spodobało się jej matce!

  Basia Kurdej-Szatan (33 l.) od zawsze mogła liczyć na pomoc i dobrą radę swojej mamy. Mimo iż jest już dorosła, to nadal czasem dostaje od rodzicielki reprymendę za to, jak się zachowuje. Nie inaczej było też i tym razem.

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • "Barwy szczęścia": A co tam pani Basiu? - rozmowa ze Sławomirą Łozińską

  ...aktualnego wątku mojej bohaterki. Pani Basia odstąpiła swój dom uchodźcom, co - jak się okazuje - wzbudza emocje. Ludzie mnie zagadują, o co chodzi z tymi Syryjczykami. Czy musi być tak, że za darmo(...)Czy po tylu latach wspólnej pracy scenarzyści "Barw szczęścia" są w stanie panią zaskoczyć? - Jeżeli chodzi o sprawy zawodowe raczej nie, ale trudno wymagać, żeby tak było, biorąc pod uwagę system...

 • Wszystko musi być po jej myśli

  Najczęściej grywa kobiety po przejściach, ofiary przemocy. W serialu "Wszystko przed nami" jest jednak inaczej. Jej bohaterka Basia trzyma męża pod pantoflem, dba o syna i... ma zagadkową przeszłość.

 • Tajemnicze zniknięcie Basi i Zenka!

  Sary. Albo do córki pana Zenka. Pani Basia nawet pokazywała mi ostatnio zdjęcia z Włoch, mówiła jak tam ładnie. Trop Justyny szybko zostaje zweryfikowany. Następnego dnia w "Feel Good" pojawia się(...)- Nie ma się o co martwić. Wczoraj zamykałam z panią Różą kawiarnię i słyszałam, że umawiały się na dzisiaj do banku, żeby zlikwidować stare konto firmy - informuje Marlena. - No to tajemnica...

 • Wygrała "MasterChefa". Poprowadzi program

  Niespełna miesiąc temu Basia Ritz zwyciężczyni pierwszej edycji programu "MasterChef" wydała swoją drugą książkę zatytułowaną "Dom pełen smaku", a już w styczniu rozpoczynają się nagrania do jej nowego programu kulinarnego.

Zdjęcia na temat: pani domu basia
Wideo na temat: pani domu basia
 • "M jak miłość": Odcinek 1436.

  opuścił szpital. A pani doktor postanawia wcześniej porozmawiać o Arturze z Izą… Tymczasem w Grabinie Maria odkrywa, że Basia kontaktuje się z tajemniczym "Antkiem" i próbuje ustalić, kim jest nowy kolega(...)Magda odzyskuje przytomność, ale jej stan wciąż jest poważny. A Kamil od razu zjawia się w szpitalu... Budzyński wraca do domu i atakuje Łukasza – po rozmowie z lekarzem, który zdradza mu, że

Dyskusje na temat: pani domu basia
 • Re: "Taniec z Gwiazdami": Odcinek 2.

  Pani Basia powinna sprawdzić, czy nie ma jej w domu. Już czas. Dziecko czeka i pewnie woli mieć mamę obok,a nie w tv. Opiekunka mamy nie zastąpi. Mąż panią odbirze w piątek.

 • Re: Na dobre i na złe

  przeszła tuż po urodzeniu jest zdrowa. Tak zresztą wtedy zapewniala operująca ją pani profesor. Lena w niczym nie zawiniła. Lody w zimie nie są znowu aż takim nprzestępstwem, upadek z huśtawki zdarzyć się moze pod czujnym okiem matki. Po drugie, skąd niby Lena miala wiedzieć, że z Amelką coś się dzieje? Była pewna, ze Zosia zabrała ją do domu. skoro Zosia jej nie zawiadomiła, to albo nie miała do