• Informacje na temat:

  pani holmes

Artykuły na temat: pani holmes
 • Katie Holmes tajemniczo o Tomie

  ...planach i uczuciach. Teraz, ponad tydzień po wniesieniu wniosku o rozwód, Holmes spędza mnóstwo czasu z Suri w Nowym Jorku. Wydaje się, że panie świetnie się bawią - Katie zabiera sześciolatkę do(...)Numer amerykańskiego "Elle" z Katie Holmes na okładce miał trafić do kiosków w sierpniu, ale w związku z wiadomością, że gwiazda "Jeziora Marzeń" odchodzi od męża, wydawcy magazynu postanowili kuć...

 • Kamilla Baar: Atrakcyjna kobieta jak Sherlock Holmes

  Gdyby nie została aktorką, byłaby malarką. Uwielbia Paryż i włoskie wino z bąbelkami. W drugim sezonie polsatowskiego serialu "Na krawędzi" udowadnia, że atrakcyjna kobieta może być jak Sherlock Holmes.

 • „Sherlock” i „Tutanchamon”– dwie widowiskowe premiery w styczniu w TVP2

  ...„Sherlock Holmes i upiorna panna młoda” – specjalny pełnometrażowy odcinek opowiadający o przygodach najsłynniejszego detektywa na świecie, już w niedzielę, 17 stycznia 2016 r. o godz. 20:10 na antenie TVP2, tuż po światowej premierze w BBC. Ponadto od 21 stycznia 2016 r. w każdy czwartek o 21:45 Dwójka pokaże nowość – widowiskowy mini serial historyczny „Tutanchamon”.

 • Smakołyki od pani Cruise

  Katie Holmes, żona Toma Cruisa, pracuje obecnie na planie nowego filmu "Mad Money", amerykańskiej adaptacji angielskiej komedii pod tytułem "Hot Money". Przy okazji aktorka przygotowuje... smakołyki dla ekipy.

 • One Way to Get Off

  Sherlock Holmes pomaga rozwiązać sprawę dotyczącą podwójnego zabójstwa. Zbrodni dokonano w taki sam sposób jak morderstwa sprzed trzynastu lat. Czy seryjny...

 • Cruise i Holmes zaprzeczają kryzysowi

  Tom Cruise (43 l., "Wojna światów" ) i Katie Holmes (26 l., "Batman - Początek" ) zaprzeczyli brukowym rewelacjom, jakoby z Dniem Zakochanych przestali być parą. Według magazynu "Life & Style", para odwołała swoje zaręczyny, ale nie zamierza tego upubliczniać dopóki nie urodzi się ich dziecko.

 • Co martwi Toma Cruise'a?

  Cóż może martwić wielką gwiazdę Hollywood i zapamiętałego scientologa Toma Cruise'a (45 l.)? Odpowiedź brzmi - Victoria Beckham (34 l.), a właściwie uwielbienie żony Toma Katie Holmes (29 l.) dla byłej Spice Gril, które gwiazdor "Mission Impossible" uważa za szkodliwe i zdecydowanie nie na miejscu.

 • Jude Law jako Sherlock Holmes?

  Według doniesień jednego z branżowych magazynów filmowych, Jude Law ( "Utalentowany pan Ripley" , "Wróg u bram" , "Sztuczna inteligencja" ) najprawdopodobniej wcieli się w najsłynniejszego detektywa wszech czasów, Sherlocka Holmesa.

 • "Na dobre i na złe": Powrót "krwawej Agaty"

  ...się nie zmieniłam?... Nieporozumienie wyjaśni dopiero dyrektor Konica. Chwilę później Borys nastraszy za to brata opowiadając o "przerażającej" pani ordynator... - Jakby ci to powiedzieć... Mówiliśmy na nią... "Krwawa Agata"! I w efekcie, gdy na oddziale pojawi się pierwszy trudny przypadek, doktor Grabski wpadnie w panikę. Lekarz zacznie nowej szefowej unikać, choć Kazia i Tadek uznają, że to...

 • Katie Holmes wraca do Batmana

  Katie Holmes ( "Telefon" , "Wizyta u April" ) zagra w drugiej części filmu "Batman - Początek" . Pomimo wcześniejszych doniesień prasowych sugerujących, że aktorka nie pojawi się na planie obrazu, młoda gwiazda znowu wcieli się w panią prokurator Rachel Dawes, ukochaną człowieka-nietoperza.