• Informacje na temat:

  pani irena

Artykuły na temat: pani irena
 • Irena Santor "w kiepskim stanie". Uciekła ze Skolimowa

  Irena Santor (84 l.) opuściła Dom Artystów Weteranów w Skolimowie. Według informatora jednego z tabloidów, piosenkarka "była w kiepskim stanie".

 • Irena Kwiatkowska i Kazimierz Rudzki: Serialowi małżonkowie nie mieli dzieci

  Ona - trochę staromodna i zapracowana matka Polka (w tej roli Irena Kwiatkowska), on - tradycjonalista (Kazimierz Rudzki), zupełnie nierozumiejący problemów swojego dorastającego syna Pawła (Krzysztof Musiał-Janczar). Serialowi rodzice Pawła z kultowego serialu "Wojna domowa"prywatnie nie mieli dzieci.

 • Irena Santor: Życie po wielkiej stracie!

  Irena Santor (83 l.) po odejściu ukochanego musi poukładać swój świat na nowo... Nie jest łatwo...

 • Dominika Ostałowska: Najlepsze wciąż przed nią

  Były takie chwile, że Dominika Ostałowska pogrążała się w rozpaczy, bo zawalił się jej świat. Na szczęście to już historia.

 • Irena Santor: Zrobiłam raban na szpitalnym korytarzu

  Byłam lojalna, jak mówili mi, że mam robić każdego roku mammografię, to ja ją robiłam. Każdego roku - mówi "Rewii" Irena Santor (84 l.), wspominając wydarzenia sprzed 19 lat, gdy mammografia uratowała jej życie.

 • Anna Dymna: Czekam na ten dzień cały rok

  Anna Dymna - wybitna aktorka filmowa i teatralna oraz pomysłodawczyni Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, którego finał zobaczymy 13 i 14 czerwca w TVP 2 - opowiada o tym, czego uczą nas niepełnosprawni.

 • Irena Santor: Co ze zdrowiem piosenkarki?

  Sprawa wyglądała groźnie, bo w ciągu ostatnich kilku miesięcy Irena Santor (83 l.) nagle zaczęła odwoływać koncerty. Przed świętami Bożego Narodzenia zrezygnowała z występu w Siedlcach, w lutym i marcu odwołała kolejne, m.in. w warszawskim Teatrze 6. piętro. Wśród wielbicieli jej talentu zawrzało.

 • Maciej Damięcki: Rodzina, SB, rak prostaty

  Jego recepta na sukces to dobre geny i rodzina, która w każdej sytuacji stoi za nim murem.

 • Irena Santor: Trudne momenty w życiu piosenkarki

  Pani Irena oszczędza siły na koncerty i nie może zbyt mocno angażować się w produkcję. Wspiera jednak ekipę radą, informacjami, numerami telefonów do znajomych, którzy o niej opowiadają. - Tyle mogę(...) zachorowała na gruźlicę. Gdy odkryto jej muzyczny talent, pani Irena stała się gwiazdą Mazowsza. Tam poznała swojego przyszłego męża Stanisława Santora, skrzypka orkiestry radiowej. Potem opuściła...

 • Hanka Bielicka i Jerzy Duszyński: Dama i dżentelmen

  Zakochali się w sobie na studiach, a pobrali w okupacyjnym Wilnie. Niestety, ich miłość nie przetrwała.

Zdjęcia na temat: pani irena
Wideo na temat: pani irena
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 654.

  Do szpitala trafia ciężko chora Irena Aleksandrowicz, która oznajmia doktor Woźnickiej, że jest jej babcią. Początkowo Agata nie wierzy w słowa pacjentki. Później odkrywa jednak, że seniorka mówi prawdę, a rodzina przez lata ukrywała przed nią szokującą tajemnicę. Pani Irena umiera, ale wcześniej zapisuje cały majątek Szczepanowi. W Leśnej Górze nadal trwa także konflikt Stanisławskiego

Dyskusje na temat: pani irena