• Informacje na temat:

  pani lesz

Artykuły na temat: pani lesz
 • Natalia Lesz opowiedziała o koszmarze w szkole baletowej! "Odeszłam, by ratować życie"

  Natalia Lesz (36 l.) jest jedną z osób, która opowiedziała o terrorze, który panuje w szkołach baletowych. Piosenkarka do dzisiaj ma problemy z akceptacją swojego ciała.

 • "Mali Giganci": Jaką trenerką jest Natalia Lesz?

  Natalia Lesz jest jedną z trenerek w popularnym show "Mali Giganci". Odkąd popularna aktorka i wokalistka sama została mamą, lepiej rozumie dzieci i umiejętnie łączy macierzyństwo z pracą.

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Natalia Lesz jest szczęściarą

  Natalia Lesz śpiewa, tańczy, gra w serialach. Teraz wcieli się w zamożną kobietę z podwarszawskiej willi, u której pracuje jedna z „Dziewczyn ze Lwowa”.

 • Natalia Lesz: Z kim romansuje w "Plebanii"?

  Gra w serialach, jednak skrzydła rozwija na scenie. Łapie wszystkie zawodowe szanse, ale pilnuje, aby nie przegapić w życiu tej najważniejszej - miłości.

 • Natalia Lesz wściekła: Nie urodziłam się w bogatej rodzinie!

  O bogatym ojcu Natalii Lesz (33 l.) krążą prawdziwe legendy. Celebrytka w końcu postanowiła skomentować te doniesienia.

 • Sukienka kluczem do sukcesu

  Z Natalią Lesz spotkaliśmy się podczas festiwalu Opole 2008. Wokalistka podzieliła się na gorąco wrażeniemi po zdobyciu Superjedynki w kategorii "debiut roku", a także refleksjami na temat całego festiwalu. Opole to dopiero początek pracowitego lata Natalii - czeka ją m.in. występ przed Celine Dion w Krakowie oraz na festiwalu w Sopocie (o ile się zakwalifikuje głosami widzów).

 • Walewska przeprasza Natalię Lesz!

  ..."Pani Natalio, przepraszam, nie chciałam absolutnie pani urazić. Ma pani wszelkie atuty, które pozwolą pani odnieść sukces. Mam nadzieję, że się pani nie podda i będzie walczyć o siebie" - powiedziała Małgorzata Walewska .

 • List Celine Dion do Natalii Lesz

  Celine Dion przysłała Natalii Lesz sympatyczny list wraz z kwiatami.

 • Lesz: "Jedyne co potrafię, to być szczera"

  Wytwórnia płytowa dla której nagrywa Natalia Lesz, wyszła z pomysłem, by wokalistka promowana była na polską Paris Hilton, że względu na to, że pochodzi z bogatej rodziny. Piosenkarka jednak zawetowała pomysł. Swoim atutem postanowiła uczynić coś innego...

 • "Parapetówa" u Natalii Lesz

  Tomek Lubert, lider zespołu Video, recenzuje najnowszy film o Jamesie Bondzie ("Quantum Of Solace") i opowiada o premierowej "domówce" u Natalii Lesz.

Wideo na temat: pani lesz
 • Pan i Pani Kiler

  Wysokobudżetowa komedia sensacyjna autora kasowych hitów "Legalna blondynka" i "Brzydka prawda", z najgorętszą parą tego lata - Ashtonem Kutcherem ("Amerykańskie ciacho", "Co się zdarzyło w Las Vegas") i Katherine Heigl ("Chirurdzy", "27 sukienek"). Jen (Katherine Heigl), seksowna specjalistka z branży komputerowej, poznaje na urlopie wymarzonego faceta - Spencera (Ashton Kutcher). Ich wakacyjny romans szybko kończy się na ślubnym kobiercu. Pewnego dnia przerażona Jen odkrywa, że jej ukochany...

 • Pani z przedszkola

  "Pani z przedszkola" to ujmujący błyskotliwym poczuciem humoru i fenomenalnym aktorstwem, niezwykle barwny obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca - zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o...

 • Pan Lazhar

  Film jest adaptacją sztuki pod tym samym tytułem, kanadyjskiej dramatopisarki Evelyne de la Cheneliere. Bachir Lazahr, algierski imigrant, zostaje zatrudniony w szkole podstawowej w miejsce zmarłego tragicznie nauczyciela. Podczas gdy klasa przechodzi powolny proces wychodzenia z traumy, nikt w szkole nie uświadamia sobie trudnej i bolesnej przeszłości nowego opiekuna, ani ciągłego ryzyka deportacji w obliczu, którego bohater stoi. Z poczuciem humoru i wrażliwością, reżyser Philippe Falardeau...

Dyskusje na temat: pani lesz
 • Re: Majowe zwroty akcji

  Pani Lesz to gwiazda? Dzięki układom coś zaśpiewała - pewnie juz wszyscy zapomnieli co- gdzieś tam zagrała i juz gwiazda. Dajcie spokój. Gwiazda to np.: Beata Tyszkiewicz, Barbara Brylska, Segda. Dziewczyna uwierzy, że jest gwiazdą i popadnie w megalomanię jak inni jej podobni. Pani Lesz jest gwiazdą ..właściwych łóżek, wie które małżeństwo należy rozbić żeby o niej pisano.

 • Re: Majowe zwroty akcji

  Pani Lesz to gwiazda? Dzięki układom coś zaśpiewała - pewnie juz wszyscy zapomnieli co- gdzieś tam zagrała i juz gwiazda. Dajcie spokój. Gwiazda to np.: Beata Tyszkiewicz, Barbara Brylska, Segda. Dziewczyna uwierzy, że jest gwiazdą i popadnie w megalomanię jak inni jej podobni.

 • Re: Wywiad z Mikołajem Krawczykiem

  śpiewał, pani Cichopek by tańczyła, pani Lesz układałaby jej choreografię, a pan Mroczek by stale płakał. Takich niezdolnych, ŻADNYCH, byle jakich aktorzynek byłoby w tym ośrodku znacznie więcej.(...)Pięknie ujęte, Pani bufetowo ;) Wg mnie Krawczyk gwiazdorzy, a podstaw do tego nie ma. Chociaż...może podstawą jest już sama pustość? Rozśmieszył mnie tekst, że w sytuacji, gdyby go scenariusz nie

 • Re: Nie umiała wybaczyć zdrady!

  Panie Dominiko, to nie do końca prawda to , co Pani mówi na temat doceniania partnera czy męża. Mój był doceniany przeze mnie i tak jest nawet do dziś, chociaż już nie jest moim mężem. Od zakupów(...) jak Natalia Lesz były bardzo chętne i otwarte. I co z tego, że mąż miał w domu wszystko, był zadbany, doceniony, czyste koszule, obiad na czas, dziecko dopilnowane, oprócz tego ja też pracowałam