• Informacje na temat:

  pani renata

Artykuły na temat: pani renata
 • Renata Kretówna: Nigdy nie odpuszczam!

  Renata Kretówna (69 l.) zagrała w wielu kultowych wręcz filmach i serialach. Jej karierę zastopował wypadek, któremu uległa. Determinacja i siła walki sprawiły, że z aktorstwa nigdy nie zrezygnowała...

 • Renata Przemyk: Być jak Lara Croft (wywiad)

  W rozmowie z Interią Renata Przemyk opowiada, jak "okłamuje" swoich najbliższych, dlaczego nie została telewizyjną jurorką i co łączy ją z Larą Croft, bohaterką słynnej gry komputerowej.

 • "Złotopolscy": Renata Gabryjelska nie zamierza wrócić do aktorstwa

  Wróżono jej wspaniałą karierę i prorokowano, że będzie wielką gwiazdą... Renata Gabryjelska, czyli niezapomniana Ewa Kowalska ze „Złotopolskich”, niespodziewanie jednak – będąc u szczytu sławy - postanowiła na zawsze zrezygnować z aktorstwa. Dlaczego?

 • Recenzja Renata Przemyk "Rzeźba dnia": Z gliny rzeźba, nie ze spiżu

  Renata Przemyk wydała właśnie bodaj najbardziej urozmaiconą płytę w karierze. Co tym zyskała, a co straciła?

 • Renata Pałys: Nieznane oblicze gwiazdy "Kiepskich". Aktorka założyła fundację!

  Renata Pałys (60 l.) jest dumna, że serial "Świat według kiepskich", w którym gra Paździochową, przyniósł jej popularność. Aktorka wykorzystuje ją m.in. pomagając ludziom w podeszłym wieku.

 • Renata Dancewicz i Marek Kondrat: Nagie piersi i łzy

  Dzięki postaciom Beaty i Olgierda zyskali ogromną popularność.

 • Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk: ich związek nie przetrwa?

  Kuba Wojewódzki (53 l.) i Renata Kaczoruk (30 l.) są w sobie zakochani, ale jeśli karty tarota się nie mylą, ten związek prędzej czy później musi się rozpaść. A kto na nim zyska?

 • "Warsaw by Night": Marta Mazurek jak Lea Seydoux

  Już od 6 lutego oglądać będziemy w kinach nowy film Natalii Korynckiej-Gruz "Warsaw by Night". - Film mówi o tym, że potrzeba bliskości i pomocy całkiem niespodziewanie objawia się w sytuacjach ekstremalnych - tłumaczyła najmłodsza z aktorek grających główne role, Marta Mazurek ("Obywatel").

 • Renata Dancewicz "już nie jest z Braciakiem"! Ma nowego?

  ...więcej niż tylko zawodowa znajomość. Z drugiej strony – czemu nie? Przecież oboje byli wówczas wolnymi osobami. Pani Renata nie ma męża. Jej związek ze znanym biznesmenem i ojcem jej syna już dawno(...)Rozdanie nagród „Paszporty Polityki”. W warszawskim Teatrze Wielkim – Operze Narodowej tłum znanych gości. Wśród nich piosenkarze, aktorzy, ludzie kultury. Jest też Renata Dancewicz (47 l.). I to nie...

 • Joanna Kulig jako seksowna femme fatale

  W piątek, 6 lutego, na ekranach kin pojawi się nowy film Natalii Korynckiej-Gruz "Warsaw by Night". W roli atrakcyjnej kobiety, bez trudu manipulującej mężczyznami, zobaczymy znaną m.in. z serialu "O mnie się nie martw" i filmu "Sponsoring" Joannę Kulig.

Zdjęcia na temat: pani renata
Dyskusje na temat: pani renata