• Informacje na temat:

  pani tańczy

Artykuły na temat: pani tańczy
 • Kammel już nie tańczy

  Podczas minionego odcinka po raz pierwszy wszystkie pary zatańczyły razem (kobiety i mężczyźni) - jive i tango. Program otworzyła Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino. "Kombinacja tików była(...) Johna. "Po prostu kolana mi miękną, muszę usiąść!" - przyznał Zbigniew Wodecki. Krzysztof Bosak z LPR był nieco sztywny w "Blue Tango" z Kamilą Kajak, chociaż trafił w gusta komisji. "Zatańczyłeś...

 • Klaudia Halejcio: Nadal tańczę

  Klaudia Halejcio biega, ćwiczy na siłowni, zdrowo się odżywia, zażywa relaksacyjnych kąpieli i stosuje naturalne kosmetyki - niektóre nawet sama robi. "Muszę dbać o to, jak wyglądam - to jest nieodłączny element zawodu, który wykonuję" - przekonuje aktorka.

 • "Barwy szczęścia": Oliwier pomoże Lilianie

  Kiedy Liliana (Aleksandra Szwed), poturbowana przez ochroniarzy z klubu, w którym tańczy, zjawi się u Jakubczyka (Mikołaj Krawczyk), ten poradzi jej, aby zrobiła obdukcję i oskarżyła Madejskiego (Przemysław Cypryański) o pobicie.

 • "Taniec z Gwiazdami": Dlaczego nikt nie odpadł?

  To było do przewidzenia... W piątkowy wieczór, 17 kwietnia, nikt nie odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Tym razem pary tańczyły bowiem w innych konfiguracjach. Największy zachwyt jurorów wzbudziła para Tatiana Okupnik - Rafał Maserak, która wytańczyła aż 40 punktów.

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Natalia Lesz jest szczęściarą

  Natalia Lesz śpiewa, tańczy, gra w serialach. Teraz wcieli się w zamożną kobietę z podwarszawskiej willi, u której pracuje jedna z „Dziewczyn ze Lwowa”.

 • Agustin Egurrola: Z tańcem jak z... poezją

  Po raz ósmy zasiada w jury TVN-owskiego show "You Can Dance - Po prostu tańcz". Agustin Egurrola zdradza, czego zazdrości młodym uczestnikom programu, jak osiągnąć sukces w show-biznesie, a także, co myśli na temat corridy.

 • Nina Busk z "Sanatorium miłości" szuka faceta! "Musi mieć w spodniach..."

  Emerytura nie kojarzy się jej z bezczynnością przed telewizorem. Ona sama występuje w telewizji! Uwielbia śpiewać i tańczyć z atrakcyjnymi mężczyznami.

 • Tatiana Okupnik: Partner w prezencie

  Kiedyś chodziła do szkoły baletowej, ale dopiero teraz może pokazać, co potrafi na parkiecie! Czy Tatiana Okupnik wygra najnowszą edycję "Tańca z Gwiazdami"?

 • "rodzinka.pl": Szkoła tańca towarzyskiego w... jadalni Boskich

  Spotkanie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) z przyjaciółkami - Marią (Agata Kulesza) i Violą (Magdalena Stużyńska) - i ich rozmowę o facetach przerwie niespodziewane pojawienie się w domu Boskich Bola (Daniel Dziorek). Chłopak poprosi kobiety, by nauczyły go... tańczyć!

 • "Taniec z Gwiazdami": Kamila Szczawińska już nie zatańczy [4. odcinek]

  Kamila Szczawińska i Robert Kochanek odpadli w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie - zarówno według widzów, jak i jurorów - byli tym razem Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Nie obyło się bez małego skandalu - Ewa Kasprzyk spoliczkowała Andrzeja Grabowskiego.

Dyskusje na temat: pani tańczy