• Informacje na temat:

  pani tom

Artykuły na temat: pani tom
 • Co martwi Toma Cruise'a?

  ...podziwiać. Tom jednak martwi się, że naśladowanie Victorii, które jego zdaniem uprawia jego żona zaszło za daleko i chętnie położyłby tej znajomości kres. "Katie postrzega Victorię jako swoisty wzór(...) dziennie . Katie kopiuje nawet chwilowe fanaberie pani Beckham, jak na przykład jedzenie mrożonych winogron. Katie jest obecnie po prostu chudziutka." - powiedziała dziennikowi "Daily Mail" osoba...

 • "Na skraju jutra" i "Godzilla" na Blu-ray i DVD

  Dwie najbardziej widowiskowe superprodukcje roku - filmy "Na skraju jutra" i "Godzilla" - zadebiutowały w piątek, 10 października, na płytach DVD i Blu-ray.

 • Katie Holmes tajemniczo o Tomie

  ...trzymać buzię na kłódkę. Jeśli coś mówi, to niekonkretnie i półsłówkami. Tak też odpowiadała dziennikarce "Elle", która zapytała ją m.in. o to, jak się czuje jako pani Cruise. "Wiem, kim sama jestem(...) planach i uczuciach. Teraz, ponad tydzień po wniesieniu wniosku o rozwód, Holmes spędza mnóstwo czasu z Suri w Nowym Jorku. Wydaje się, że panie świetnie się bawią - Katie zabiera sześciolatkę do...

 • Wszystkie dziewczyny Daniela Craiga

  Prawdziwy bohater - a do takich niewątpliwie zalicza się agent 007 - musi mieć spluwę i... piękną kobietę u boku. Daniel Craig, który szykuje się do pracy na planie 24. "Bonda", tym razem będzie wzdychał do Francuzki.

 • Netflix: Katherine Langford zagra Nimue w serialu "Cursed" Franka Millera

  Katherine Langford, gwiazda serialu "13 powodów", zagra główną rolę w nowym serialu Netflixa. Jego producentami będą Frank Miller ("Sin City") oraz Tom Wheeler ("The Cape").

 • Zdzisław Maklakiewicz: Nie wyszła mu rola ojca

  - Maklakowi wszystkie role się udawały. Nie udała mu się tylko rola męża i ojca. Miałam przez to w sercu wiele żalu i smutku - opowiada córka Zdzisława Maklakiewicza, Marta. Własnie ukazała się jej wspomnieniowa książka "Maklak. Oczami córki".

 • Downton Abbey

  W Downton Abbey trwają przygotowania do ślubu Carsona i pani Hughes. Na życzenie panny młodej, przyjęcie weselne odbywa się w wynajętej sali szkolnej....

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Asystent europosła PiS zmuszał żonę do prostytucji? "Mówił: brudna szmato, wypier... do burdelu"

  Zmuszanie do prostytucji, znęcanie i groźby odebrania dziecka - tak o wieloletniej gehennie opowiada w "UWADZE!" pani Agnieszka, żona Marcina P., akredytowanego w Brukseli asystenta europosła PiS. Mężczyzna wszystkiemu zaprzecza.

 • Tom Hanks: Jak zabić starszą panią?

  Jak już informowaliśmy , Tom Hanks ( "Droga do zatracenia ) pojawi się na planie remake'u brytyjskiego filmu z 1955 roku, "Jak zabić starszą panią", który przygotowują bracia Coenowie ( "Człowiek, którego nie było" ). Ostatnio pojawiło się kilka nowych informacji na temat projektu. Wytwórnia Touchstone dała filmowi "zielone światło" i prace na planie ruszą latem 2003 roku.

Wideo na temat: pani tom
 • Indyk na stole

  " związek. Co więcej w nadchodzącym odcinku - "Sorry Grateful" pani Hogde zaprosi na uroczystą kolację rodziców swojej sympatii (zagranych przez Nancy Travis i Johna Schneider) Gaby i Carlos goszczą u siebie Grace i jej rodziców: Carmen oraz Hectora. Przy kolacji dowiadują się o problemach rodziny Sanchez - mogą zostać deportowani. Susan spiera się z Lynette o jej metody wychowawcze, natomiast

Dyskusje na temat: pani tom