• Informacje na temat:

  pani violetta

Artykuły na temat: pani violetta
 • Violetta Arlak zrzuciła 20 kg. Nie przypomina już dawnej siebie

  Nie da się jej pomylić z żadną inną aktorką. Burza blond loków, energiczny chód i stanowczy ton głosu. Violetta Arlak (51 l.) zaskarbiła sobie sympatię widzów jako wójtowa Halina Kozioł w serialu "Ranczo", a ostatnio barmanka Krysia w serialu TV4 "Miłość na zakręcie".

 • Margaret zagra Violettę Villas?

  Margaret jest przymierzana do roli młodej Violetty Villas w biograficznym filmie o zmarłej w 2011 roku gwieździe polskiej piosenki.

 • Violetta Villas: Oto cała prawda o jej życiu w Stanach!

  Violetta Villas (+73 l.) w mogła zrobić światową karierę na miarę Poli Negri. Dlaczego nie potrafiła wykorzystać swojej szansy?

 • "Obywatel": Śmiech przez łzy

  W "Obywatelu" Jerzy Stuhr powołuje do życia Jana Bratka, który po wypadku wspomina całe swoje życie. A pamięta wiele: od lat powojennych, przez trudny czas transformacji ustrojowej, po dzień dzisiejszy, wcale nie wolny od zmartwień.

 • Violetta Villas: syn odzyskał dom po diwie! Co dalej z posiadłością?

  ...w domu matki, nie zastał w nim pani Elżbiety. - Porzuciła dom, zostawiła otwarty, więc wszedłem, zabezpieczyłem go i od tej pory w pełni zarządzam domem - mówi "Życiu na gorąco". - Nie wiem, gdzie jest pani Elżbieta, mogę się tylko domyślać, że u swojej siostrzenicy, może u jakiejś znajomej... - dodaje. Czy więc to koniec kilkuletniej walki o dom po Violetcie Villas? Zmarła w 2011 roku artystka...

 • Violetta Villas znów zaśpiewa?

  Przeżywająca kłopoty osobiste i zdrowotne Violetta Villas (70 l.) wkrótce ma znów powrócić na scenę. Być może pojawi się także jako jurorka w jednym z popularnych programów telewizyjnych.

 • To już pewne. Violettę Villas zagra Joanna L.

  ...śmiercią artystki. Pani Violetta go czytała, a teraz robi to jej syn Krzysztof Gospodarek. Od roku razem pracujemy. Chcemy połączyć wszystkie fakty tak, by widz miał pełen obraz historii życia pani...

 • Gdzie jest Violetta Villas?

  Wyjazd 70-letniej piosenkarki z Lewina Kłodzkiego wzbudził pogłoski o... śmierci Violetty Villas!

 • Violetta Villas: syn diwy twierdzi, że Elżbieta B. włamała się do domu w Lewinie Kłodzkim!

  ...- Pani Elżbieta B. włamała się i przebywa w tym domu, a ja prowadzę działania sądowe, by ją stamtąd usunąć - opowiada "Życiu na Gorąco" syn piosenkarki Krzysztof Gospodarek (60 l.).   Możliwe, że mężczyzna, niechcący ułatwił opiekunce podjęcie takiej decyzji i pozostanie w domu.   - Naprawiłem instalację centralnego ogrzewania. Zaopatrzyłem dom w węgiel. Biorąc pod uwagę bezczelność pani Elżbiety...

 • Violetta Villas żyła w nędzy

  Według doniesień prokuratury i mediów ostatnie lata życia Violetty Villas były koszmarem.

Dyskusje na temat: pani violetta