• Informacje na temat:

  paolo gabriele

Artykuły na temat: paolo gabriele
 • "Paulina": Od 17 stycznia w Czwórce

  "Paulina" to romantyczna historia młodej kobiety, której życie odmieniło przypadkowe spotkanie. Gwiazdą serialu, w podwójnej roli - jako Paulina i Paola - jest piękna Gabriela Spanic, aktorka, piosenkarka i modelka, a w głównej roli męskiej - Carlosa Daniela - występuje jeden z najpopularniejszych na świecie aktorów z Meksyku, Fernando Colunga. Towarzyszą im m.in. znana meksykańska aktorka urodzona w Polsce - Dominika Paleta (jako Gema), legenda argentyńskiego kina w jednej ze swoich...

 • "Paulina": Jak się gra bliźniaczki?

  Zaraz po zakończeniu emisji kultowej "Esmeraldy" na antenie TVN-u pojawił się kolejny hit Televisy. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy uczciwej i dobrej Pauliny, która z powodu trudnej sytuacji osobistej musiała udawać, że jest swoją podstępną bliźniaczą siostrą, Paolą Bracho.

 • Operacja dla roli

  Zmiana koloru włosów, zrzucenie paru kilogramów lub nowy styl – takie poświęcenia dla zagrania w serialu nikogo już nie dziwią. Wrażenie robią latynoskie gwiazdy, które używają skalpela, by zdobyć rolę.

 • Wenecja: Obraza włoskiego kina

  Włoski reżyser Mario Martone ostro zaatakował laureata Oscara Gabriele Salvatoresa, który zasiadał w jury festiwalu filmowego w Wenecji. Martone, autor filmu biorącego udział w konkursie o nagrodę Złotego Lwa, zarzucił jurorowi, że obraził włoskie kino.

 • Startuje 71. festiwal filmowy w Wenecji

  W Wenecji rozpoczyna się w środę, 27 sierpnia, 71. festiwal filmowy. Do głównego konkursu o nagrodę Złotego Lwa zakwalifikowano 20 filmów z całego świata, opowiadających o trudnej miłości, wojnie, masakrach ludności, poezji i trudach tworzenia oraz o kryzysie gospodarczym.

Wideo na temat: paolo gabriele
 • Gabriel

  Głównym bohaterem filmu "Gabriel" jest dwunastoletni Tomek, który mieszka z dziadkami. Jego pasją są wyścigi gokartowe, a jedynym przyjacielem mechanik samochodowy. Wciąż doskwiera mu brak ojca, którego nie widział od lat. Pewnego dnia postanawia opuścić dom i wyruszyć w podróż, by go odnaleźć. Już na samym początku wpada w tarapaty. Pomaga mu tajemniczy przyjaciel, Gabriel, który mimo nieufności Tomka, cały czas nad nim czuwa. Tomek jest coraz bliżej poznania ojca, a także odkrycia tajemnicy...

 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.

 • Coś pięknego

  Livorno na włoskim wybrzeżu, początek lat 70. Pewnego spokojnego, letniego wieczora Anna zostaje wybrana "Miss Mamma" w lokalnym konkursie piękności. Jednak nie staje się to dla niej początkiem lepszego życia, wręcz przeciwnie. Jej mąż Mario w szale zazdrości wyrzucą ją i dwójkę ich dzieci - Bruna i Valerię - z mieszkania. Tak zaczyna się pełna przygód odyseja bohaterów, która prowadzić będzie od willi milionerów i planów filmowych, przez zaplecza sklepów i obskurne klitki z powrotem do...