• Informacje na temat:

  paparazzi chodzą

Artykuły na temat: paparazzi chodzą
 • "Królowa jednej nocy": Znów ma złamane serce

  Nieszczęścia chodzą parami. W Polsce kończy się emisja „Królowej jednej nocy”, a znad Bosforu dobiegają wieści, że Meryem Uzerli, znów ma złamane serce.

 • Agnieszka Wielgosz chce metamorfozy

  Serialowa Malwina Florek jest jedną z barwniejszych postaci "Pierwszej miłości". Agnieszka Wielgosz ma jednak apetyt na więcej i chce sprawdzić się w repertuarze dramatycznym.

 • Życie Foremniak to koszmar?

  Małgorzata Foremniak czuje się rozgoryczona faktem, że paparazzi chodzą za nią krok w krok, czyniąc z jej życia koszmar. "Czy popularnej osobie można niszczyć życie?" - pyta retorycznie.

 • Do czego przydają się paparazzi?

  Coraz więcej gwiazd zabiera ostatnio głos, krytykując działalność natrętów uzbrojonych w potężne obiektywy. Są jednak i tacy artyści, którzy potrafią obrócić działalność wścibskich fotografów na własną korzyść.

 • Książę William wybrał się do pubu na mecz

  Nie jest tajemnicą, że członkowie rodziny królewskiej żyją nieco inaczej niż reszta społeczeństwa. Mają własnych kucharzy, stylistów, a jeśli chodzą na zakupy, to tylko w asyście ochroniarzy. Nie(...). Paparazzi zrobili mu zdjęcia, gdy wraz ze znajomymi opuszczał lokal. Choć zapewne towarzyszył mu sztab ochroniarzy, książę choć przez chwilę mógł poczuć się jak "szary obywatel". *** Zobacz...

 • Jak gwiazdy chronią swoje dzieci?

  Jedni umawiają się na sesje zdjęciowe, pokazując pociechy, albo chodzą z dziećmi na bankiety. Inni wprost przeciwnie. Chronią prywatność maluchów.

 • Angelina Jolie ma sporo młodszego przyjaciela?

  Rozwodząca się 42-letnia gwiazda Hollywood pokazuje się w towarzystwie równo o połowę od niej młodszego filmowca Oscara Crane’a. Nie chodzą przytuleni ani pod rękę, lecz mężczyzna coraz częściej jest(...) Pitta do byłej żony, Jennifer Aniston.  Zwłaszcza, że na zdjęciach paparazzi widać też, że Crane pomaga słynnej aktorce w opiece na sześciorgiem dzieci, których ojcem (choć nie wszystkich biologicznym...

 • Ochronić rodzinę przed paparazzimi

  Jennifer Garner i Halle Berry zeznają w sądzie w celu przepchnięcia nowego prawa dotyczącego paparazzich. Ta pierwsza ledwie powstrzymywała łzy, odwołując się do kalifornijskich prawodawców, których prosiła o wprowadzenie ustawy regulującej natarczywe działania fotoreporterów.

 • Majdany zadały szyku pod szkołą synów Małgorzaty!

  Małgorzata przygotowywała się na ten dzień już od jakiegoś czasu.  W końcu pierwszy dzień szkoły to ważne wydarzenie dla każdej mamy. Jej synowie Tadzio i Staś nie chodzą jednak do zwykłej(...) się on dzień później niż w zwykłych placówkach oświatowych.  Małgonia miała więc czas, by odpowiednio się do tego przygotować. Wiadomo było przecież, że pod szkołą będą czekać na nich paparazzi...

 • Piotr Rubik: Wkrótce ślub?

  Popularny kompozytor już wkrótce zamierza poślubić swą wybrankę - modelkę Agatę Paskudzką (19 l.). Piotr Rubik (38 l.) na razie nie podaje daty ślubu, chcąc zachować ją w tajemnicy.

Dyskusje na temat: paparazzi chodzą