• Informacje na temat:

  paparazzi doda

Artykuły na temat: paparazzi doda
 • Doda rozpacza przez paparazzich! Popsuli jej wyjazd!

  Doda (34 l.) nauczona wieloletnim doświadczeniem funkcjonowania w show-biznesie, wie, że nie wszystko jest na sprzedaż. Swój związek z Emilem stara się chronić przed mediami, ale i to nie wystarcza. Ostatnio paparazzi popsuli jej słodkie chwile z mężem, a wszystkiemu winny był hotel!

 • Ci źli paparazzi...

  - Jedyna osoba w kraju, która może uniknąć fotografów, to prezydent Kaczyński. Reszta nie ma większych szans. Zawsze znajdzie się sposób, żeby zrobić im zdjęcie - uważa Przemysław Stoppa, najbardziej znany polski paparazzo.

 • Monika Olejnik jak Doda. Tak kusej mini jeszcze nie miała

  Monika Olejnik (62 l.) to nie tylko świetna i wpływowa dziennikarka, ale i ikona stylu. Lubi bawić się modą, przez co jej stylizacje często wywołują falę komentarzy i skrajne emocje. Ostatnio paparazzi sfotografowali ją, jak wysiadała z samochodu przy jednej z warszawskich ulic. W ekologicznym futerku, koronkowych rajstopach i ciężkich lakierkach wyglądała zjawiskowo! Przyznacie: łatwo pomylić ją...

 • Robią Dodzie głupie dowcipy

  Czy Doda czuje się prześladowana przez paparazzich?

 • Agnieszka Szulim kupiła seksowną bieliznę! Doda szyderczo komentuje!

  Okazuje się, że prezesowa Szulim nie może w spokoju zrobić nawet zakupów w centrum handlowym. Każdy jej krok śledzą bowiem paparazzi, którzy potem sprzedają zdjęcia tabloidom. Ostatnio przyłapali Agę(...) stworzyli wizualizację Szulim w bieliźnie. Takiej okazji nie mogła przepuścić oczywiście Doda Rabczewska, która oficjalnie nienawidzi się z prezesową. Na profilu pewnego blogera, który zamieścił screen...

 • Doda traci pieniądze na telefony

  Regularnie na łamach kolorowych gazet trafiają informacje, że Doda rzuca swego męża Radosława Majdana, to znów że to właśnie on odchodzi od Dody, bo ma dość jej nieuregulowanego trybu życia.

 • Doda tak tego nie zostawi. To już pewne - będzie się sądzić z hotelem w Juracie

  Za sprawą Emila (41 l.) Doda (34 l.) miała się wyciszyć. Przyznała, że nadszedł czas na dziecko. Jednak jej porywcza natura znów dała o sobie znać… Prawnik wokalistki właśnie przyznał, że wraz ze swoją mocodawczynią złożyli w sądzie dokumenty. Sprawa dotyczy wypoczynku Rabczewskiej w jednym z hoteli w Juracie.

 • Doda na "ustawce"

  Jak to było z tym godzeniem się Dody i Tomka Luberta? Kulisy spotkania byłych liderów Virgin odsłania Wojtek Łuszczykiewicz, wokalista grupy Video, w której obecnie gra Lubert.

 • Doda opublikowała zdjęcie z sali sądowej! Szulim znowu nie przyszła na proces!

  ...sądowej w wyznaczonych terminach. Doda wrzuciła na Instagramie zdjęcie, które podpisała wymownym komentarzem. "Można? Można. Bez paparazzi, bez szumu, bez cyrku i jak widać... bez oskarżonej. Drugi raz(...) wszystkim o to, że dziennikarka ujawniła, iż ojciec Dody ma nastoletnią, nieślubną córkę! Później było już tylko gorzej! Podobno Doda, korzystając z okazji, że znalazła się z Szulim sam na sam w toalecie...

 • Doda uwielbia oszukiwać

  Doda uwielbia oszukiwać opinię publiczną. Jest mistrzynią kamuflażu i intryg, które mają przede wszystkim skupić na niej uwagę mediów.

Zdjęcia na temat: paparazzi doda
Wideo na temat: paparazzi doda
 • Doda wyznała całą prawdę o swoim ślubie!

  Doda (34 l.) w wywiadzie dla Wideoportalu wyjaśniła, dlaczego wzięła ślub w tajemnicy. Chciała przeżyć ten wyjątkowy dzień tak, jak każda inna panna młoda. Sama uroczystość przeszła jej oczekiwania. Przyznała, że Emilowi Stępniowi, swojemu świeżo poślubionemu małżonkowi, może ufać i powierzać mu swoje sekrety. Jednak sporym zgrzytem okazała się natarczywość paparazzich, którzy po ich powrocie