• Informacje na temat:

  paparazzi gwiazda

Artykuły na temat: paparazzi gwiazda
 • Joanna Koroniewska narzeka na paparazzi! Przesadza?

  ...i Macieja. Teraz świeżo upieczonej mamie dni mijają na opiece nad maleństwem, z czego gwiazda wydaje się być zadowolona. Co jakiś czas chwali się zdjęciami ze spacerów z wózkiem w tle i tak było też tym razem. Jednak spokój artystki został zmącony na spacerze i Koroniewska postanowiła pożalić się swoim fanom. "Dzisiejszy spacerek. Piękna pogoda słoneczko. I nieoczekiwany zwrot akcji - Pan Paparazzi...

 • Chris Martin spotyka się z Jennifer Lawrence!

  Paparazzi pokazują coraz więcej dowodów na to, że wokalista Coldplay Chris Martin i laureatka Oscara Jennifer Lawrence mają romans.

 • Gwiazda przyłapana

  Jak przystało na prawdziwą gwiazdę, wie, jak zrobić wrażenie. Pojawia się tam, gdzie czekają paparazzi. Przed obiektywem przyjemnie mruczy i śmiało pokazuje swoje walory, a nie ma się czegoś wstydzić.

 • "Taniec z Gwiazdami": Klaudia Halejcio zakochała się w... tancerzu?

  Klaudia Halejcio rok temu wyznała w wywiadzie, że szuka faceta, który dałby jej miłość i szczęście. Dziś nie musi się już za takim mężczyzną rozglądać. Podobno aktorka spotka się z tancerzem Tomaszem Barańskim.

 • "Blondynka": Joanna Moro zaprzyjaźniła się z... paparazzi!

  Joanna Moro kiedyś na widok wycelowanych w nią obiektywów wpadała w panikę. Nie ma się czemu dziwić - w końcu to paparazzi uwiecznili wpadkę modową gwiazdy z nieoderwaną metką czy zabawkowym(...), która istnieje - precyzuje gwiazda w wywiadzie dla "Twojego Imperium". Serialowa "Blondynka" nabrała też dystansu wobec siebie i doniesień na swój temat: - Już nie przejmuje się tak bardzo...

 • Tak łączy się show i biznes

  Gdy telewizyjna gwiazda trzyma za rękę syna miliardera, tabloidy nie moga przejść koło nich obojętnie. I nie przechodzą.

 • Dawno niewidziana Dido przyłapana przez paparazzich

  ...się w mediach. Ostatnio m.in. gościła w jednym z programów. Paparazzi zrobili jej zdjęcia, gdy wychodziła z budynku. Trzeba przyznać, że czas się dla niej zatrzymał i piosenkarka zupełnie nie wygląda...

 • Katarzyna Zielińska: Nie sprzedaję się prywatnie

  Katarzyna Zielińska jest jedną z tych gwiazd, które starają się oddzielać sprawy zawodowe od życia osobistego. Aktorka konsekwentnie nie wystawia na świecznik swojej prywatności, nie opowiada w kolorowej prasie o swoim małżeństwie i nie komentuje plotkarskich doniesień.

 • Eva Longoria na plaży w obiektywie paparazzich

  Ponad rok temu gwiazda "Gotowych na wszystko" Eva Longoria wyszła za mąż za Jose Antonio Bastona (48 l.) - para pobrała się w Valle de Bravo. Obecnie małżonkowie cieszą się słońcem, wypoczywając na Florydzie. Oczywiście w towarzystwie paparazzich.

 • Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  - Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru - uważa Agnieszka Szulim. - To jedna z najmniej barwnych postaci na naszej show-biznesowej scenie - dodaje. Dziennikarka nie rozumie oburzenia Zielińskiej z powodu żartu, który zrobili aktorce twórcy programu "Na językach".

Zdjęcia na temat: paparazzi gwiazda
Wideo na temat: paparazzi gwiazda
 • Marina Łuczenko-Szczęsna o paparazzich: „szukają sensacji z dupy!”

  Marina Łuczenko-Szczęsna (30 l.) nie ma łatwo w show-biznesie. Za każdym razem, gdy przyleci do Polski, jest śledzona przez paparazzich. Gwiazda podczas ostatniego wywiadu wyżaliła się nam i zdradziła kto prawdopodobnie ją „sprzedaje".

 • "Powiedz TAK!": Wymarzony ślub

  Wesele na którym można przetańczyć całą noc? Prywatny ślub bez paparazzich? Jaki wyglądałby wymarzony ślub gwiazd serialu "Powiedz TAK!"? Posłuchajcie!

 • 22 urodziny Lindsay Lohan

  Paparazzi śpiewają "Happy birthday to you" Lindsay Lohan, która 2 lipca obchodziła swoje 22 urodziny. Gwiazda chyba nie była zadowolona z takiego prezentu...

Dyskusje na temat: paparazzi gwiazda