• Informacje na temat:

  paparazzi przyłapali

Artykuły na temat: paparazzi przyłapali
 • Syn Edyty Górniak nadal to robi! Przyłapali go paparazzi!

  Piętnaste urodziny Allana Krupy zakończyły się niezłą "aferą". Paparazzi przyłapali bowiem nastolatka na paleniu papierosów.  Okazało się, że sławna matka nie miała pojęcia o nałogu syna(...) płonna nadzieja. Paparazzi kilka dni temu znowu sfotografowali syna piosenkarki, gdy z lubością zaciągał się papierosowym dymem...

 • Paulla i DJ Adamus: Po prostu się kochamy

  Paulla, którą paparazzi kilka miesięcy temu przyłapali na romantycznym spacerze z DJ-em Adamusem, odpiera zarzuty, jakoby ich znajomość miała cel marketingowy. Nie chce jednak opowiadać o szczegółach relacji, bo wyznaje zasadę, że sprawy osobiste zostawia tylko dla siebie.

 • Żywy Ken przeszedł kolejną operację. Paparazzi przyłapali go na lotnisku

  Rodrigo Alves (35 l.), znany jako Żywy Ken, postanowił poprawić nos. "Nie tylko będę miał ładniejszy, ale będzie mi się też lepiej oddychało" - wyznał. To już jedenasta korekta nosa i sześćdziesiąta pierwsza operacja plastyczna 35-latka. Zobaczcie, jak model pozował fotoreporterom na lotnisku w Londynie.

 • Chris Martin spotyka się z Jennifer Lawrence!

  Paparazzi pokazują coraz więcej dowodów na to, że wokalista Coldplay Chris Martin i laureatka Oscara Jennifer Lawrence mają romans.

 • Bartłomiej Misiewicz i jego nocne spotkanie! Przyłapali ich paparazzi!

  Wygląda na to, że Bartłomiej Misiewicz nie zerwał kontaktów z dawnym przełożonym. Po medialnym skandalu 28-latek odszedł z Ministerstwa Obrony Narodowej. Niedługo po nim z posadą pożegnał się także sam Antoni Macierewicz (69 l.). Paparazzi spotkali ich obu na nocnych rozmowach. Na Misiewicza natrafili na jednej ze stacji benzynowych i ruszyli jego śladem. Z pełnym bakiem Bartłomiej pojechał na...

 • "Taniec z Gwiazdami": Klaudia Halejcio zakochała się w... tancerzu?

  Klaudia Halejcio rok temu wyznała w wywiadzie, że szuka faceta, który dałby jej miłość i szczęście. Dziś nie musi się już za takim mężczyzną rozglądać. Podobno aktorka spotka się z tancerzem Tomaszem Barańskim.

 • Justyna Steczkowska przyłapana przez paparazzi pod studiem "Dzień Dobry TVN"!

  Justyna Steczkowska (43 l.) była ostatnio gościem "Dzień Dobry TVN". Przed studiem paparazzi przyłapali wokalistkę na spotkaniu z pewną kobietą. Uwagę przykuły nie tylko uściski pań, ale i strój Steczkowskiej. Czerwony kostium bardzo rzucał się w oczy! Podoba wam się?

 • Tak łączy się show i biznes

  Gdy telewizyjna gwiazda trzyma za rękę syna miliardera, tabloidy nie moga przejść koło nich obojętnie. I nie przechodzą.

 • Krystian Wieczorek znów zakochany? Paparazzi przyłapali go z tajemniczą kobietą!

  W życiu Krystiana Wieczorka (40 l.) wiele się ostatnio dzieje. Obowiązki zawodowe, przeprowadzka do Łodzi, a także wspólne spędzanie czasu z tajemniczą brunetką sprawiają, że na jego twarzy coraz częściej pojawia się uśmiech.

 • Sting w burdelu

  Niemieccy paparazzi przyłapali lidera grupy The Police po tym jak opuszczał jeden z najsłynniejszych przybytków rozkoszy w Hamburgu.

Zdjęcia na temat: paparazzi przyłapali
Wideo na temat: paparazzi przyłapali
 • Paulla o relacji z DJ Adamusem: Uwielbiam z nim przebywać. Po prostu się kochamy

  Paulla, którą paparazzi kilka miesięcy temu przyłapali na romantycznym spacerze z DJ Adamusem, odpiera zarzuty, jakoby ich znajomość miała cel marketingowy. Nie chce jednak opowiadać o szczegółach relacji, bo wyznaje zasadę, że sprawy osobiste zostawia tylko dla siebie. – Po prostu się kochamy – podsumowała Paulla relację z DJ Adamusem. – Bardzo lubię Adama, bardzo go szanuję, jest pozytywną

 • Cristiano Ronaldo sika na ulicy!

  Cristiano Ronaldo został przyłapany w Saint Tropez na... oddawaniu moczu na ulicy. Pech chciał, że w tej sytuacji nakryli go nie tylko paparazzi, ale też policjanci. Do incydentu doszło w poniedziałkowy (31.05) poranek po tym, jak piłkarz wyszedł z jednego z nocnych klubów. (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: paparazzi przyłapali