• Informacje na temat:

  paparazzi śledzą

Artykuły na temat: paparazzi śledzą
 • Doda rozpacza przez paparazzich! Popsuli jej wyjazd!

  Doda (34 l.) nauczona wieloletnim doświadczeniem funkcjonowania w show-biznesie, wie, że nie wszystko jest na sprzedaż. Swój związek z Emilem stara się chronić przed mediami, ale i to nie wystarcza. Ostatnio paparazzi popsuli jej słodkie chwile z mężem, a wszystkiemu winny był hotel!

 • Małgorzata Rozenek znów w akcji

  Małgorzata Rozenek nie musiała długo czekać na nowe wyzwanie. Ledwo zakończyła pracę przy piątej i możliwe, że ostatniej edycji programu "Perfekcyjna pani domu", a już w planach ma kolejny show. Komu pomoże tym razem?

 • "Paparazzi rujnują mi życie"

  Nastoletnia gwiazda pop Miley Cyrus twierdzi , że natrętni paparazzi chcą zrujnować jej życie.

 • Paparazzi tropią Włodarczyk

  Im Agnieszka Włodarczyk, gwiazda "Plebanii" i laureatka pierwszej edycji "Jak oni śpiewają", mniej mówi o swoim życiu prywatnym, tym paparazzi bardziej ją tropią.

 • 57-letnia Taylor Deyne przesadziła z kwasem w ustach?!

  Wykonawczyni przeboju lat 80. "Tell It to My Heart", Taylor Deyne, wprawdzie od dawna nie nagrywa nowych płyt, jednak paparazzi i tak ją śledzą. Ostatnio zrobili jej zdjęcia w drodze do restauracji. Wokalistka jednak nie wyglądała na szczęśliwą. Dodatkowo, uwagę zwracały jej nienaturalnie wydęte usta. Czyżby gwiazda dopiero co wyszła z gabinetu kosmetycznego?

 • Lohan kontra paparazzi

  Lindsay Lohan, która przebywa obecnie na przymusowym leczeniu odwykowym, poprosiła swoich prawników, aby wnieśli do sądu pozew o zakaz zbliżania się do niej natrętnych fotografów, którzy śledzą każdy jej krok.

 • Jennifer Love Hewitt: Tak dziś wygląda słynna aktorka!

  Choć kariera Jennifer Love Hewitt (39 l.), znanej chyba najbardziej z serialu "Ich pięcioro", przygasła już kilka lat temu, paparazzi nadal ją śledzą. Ostatnio przyłapali ją w sytuacji codziennej, na ulicy. Aktorkę, która przyzwyczaiła wszystkich do perfekcyjnego wyglądu, tym razem możemy oglądać w zupełnie naturalnym wydaniu. Zobaczcie, jak wygląda dziś, a jak prezentowała się m.in. w początkach...

 • Britney naraziła się meksykańskim paparazzi

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, przyzwyczajona jest już do tego, że wciąż śledzą ją fotografowie. W miniony piątek, 26 lipca, wokalistka straciła jednak cierpliwość i podczas pobytu w Meksyku ostentacyjnie wyciągnęła w ich kierunku dłoń z wyprostowanym środkowym palcem.

 • Justyna Steczkowska (45 l.) ostatniego koncertu w Zakopanem nie zaliczy do zbytnio udanych. Wszystko przez paparazzich, którzy zakłócili jej spokój po występie, robiąc zdjęcia za kulisami. Gwiazda ma powody do tego, by za nimi nie przepadać, gdyż paparazzi śledzą ją nieustannie, odkąd gruchnęła wiadomość, że Justyna przechodzi małżeński kryzys, a pocieszenia szuka w ramionach menedżera. Na...

 • Halle Berry kontra paparazzi

  Halle Berry wypowiedziała wojnę natrętnym fotografom, którzy nękają ją i jej córkę Nahlę. Aktorka zamierza też przenieść się do Francji, ojczyzny swojego narzeczonego Oliviera Martineza, gdzie prywatność jest chroniona przez prawo.

Wideo na temat: paparazzi śledzą
 • Beata Kozidrak o nowej miłości: Musimy szukać szczęścia w każdym wieku!

  , że znalazłam odpowiedniego partnera. Zdaje sobie sprawę, że w moim przypadku to jest bardzo trudne, jestem bardzo rozpoznawalna. Od kiedy jestem w Warszawie paparazzi śledzą mnie. Niestety pokazali mój

 • Mundial. Gra o wszystko

  "Mundial. Gra o wszystko" to dokumentalna opowieść o sporcie i polityce w okolicznościach nadzwyczajnych. Grę piłkarzy śledzą internowani działacze zdelegalizowanej "Solidarności", dziennikarze sportowi i cenzorzy, wycinający z telewizyjnych transmisji wszelkie przejawy istnienia opozycji. Występ w Hiszpanii poznajemy też z perspektywy zawodników, usiłujących sprostać nie tylko swoim ambicjom, ale też unieść ciężar oczekiwań kibiców i reżimowej propagandy. Film został oparty na materiałach...

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

Dyskusje na temat: paparazzi śledzą
 • Re: "Wspaniałe stulecie": I kto tu bardziej lubi wypić?

  Każdy czasem musi wypić, wyluzować się. Gdy widzi się w barze takiego zwykłego człowieka to "normalka", ale gdy jest to jakiś celebryta to " Pijak!" Ciężko bywa, jak na każdym kroku śledzą cię dziennikarze i paparazzi.