• Informacje na temat:

  paris hilton 2

Artykuły na temat: paris hilton 2
 • Kim jest "polski" narzeczony Paris Hilton?

  Paris Hilton (36 l.) w Nowy Rok w górskim kurorcie Aspen zaręczyła się z 32-letnim aktorem polskiego pochodzenia, otrzymując pierścionek wart 2 mln dolarów z 20-karatowym diamentem. Kim jest Chris Zylka (32 l.), nowy wybranek dziedziczki hotelowej fortuny?

 • Rok 2014 w liczbach

  Rok 2014 powoli dobiega końca. Oprócz świetnych i koszmarnych płyt, zjawiskowych debiutów i zapadających w ucho utworów, kończące się 12 miesięcy to także sporo liczb, które warto sobie przypomnieć.

 • Paris Hilton walczy z byłym o pierścionek zaręczynowy! Zrobiło się nieprzyjemnie!

  Paris Hilton (37 l.) do niedawna była szczęśliwa u boku Chrisa Zylki, który poprosił ją o rękę 1 stycznia 2018 roku. Niedawno okazało się, że celebrytka w listopadzie tego samego roku zerwała zaręczyny i byli narzeczeni właśnie kłócą się o pierścionek.

 • Ukradli biżuterię Paris Hilton

  Włamywacz, który w piątkowy wieczór ukradł z domu Paris Hilton biżuterię gwiazdy, "obłowił się" na około 2 milionów dolarów.

 • Paris Hilton okradziona!

  W piątek, 19 grudnia, złodziej włamał się do kalifornijskiej posiadłości słynnej dziedziczki i ukradł biżuterię o wartości 2 milionów dolarów! Paris jest zdruzgotana.

 • Paris Hilton jest załamana

  Zmartwiona dziedziczka fortuny hotelarskiej Paris Hilton wypowiedziała się publicznie na temat włamania do jej domu Hollywood, w wyniku którego skradziono warte 2 miliony dolarów rzeczy należące do gwiazdy.

 • Paris Hilton: Jestem załamana

  Paris Hilton wypowiedziała się publicznie na temat włamania do jej domu w Hollywood, w wyniku którego skradziono warte 2 miliony dolarów rzeczy.

 • Paris Hilton i święto piwa

  W sobotę, 16 września, w Monachium rozpoczyna się wielkie święto piwa, czyli Oktoberfest. Wśród setek tysięcy uczestników w tym roku będzie także Paris Hilton. Początkująca wokalistka została zaproszona do Niemiec przez swojego biznesowego partnera Guenthera Aloysa.

 • Zapracowana Paris Hilton

  Paris Hilton (26 l.) jest bardzo zajętą młodą damą. Dziedziczka fortuny Hiltonów, którą paparazzi wypatrzyli na lotnisku w Toronto, już następnego ranka po wieczornej ceremonii rozdania MTV Video Music Awards w Las Vegas przemierzała cały kontynent, promując siebie oraz cały zestaw produktów firmowany jej nazwiskiem.

 • Paris Hilton nie podbiła Ameryki

  W kolejnym już tygodniu amerykańska lista bestsellerów płytowych magazynu "Billboard" przeżywała istną lawinę nowości. Ostatecznie na szczyt zestawienia trafił debiutancki album żeńskiego kwintetu Danity Kane zatytułowany nazwą formacji. Niespodzianka jest "tylko" drugie miejsce OutKast i szóste Paris Hilton.

Wideo na temat: paris hilton 2