• Informacje na temat:

  paris hilton dziedziczka fortuny

Artykuły na temat: paris hilton dziedziczka fortuny
 • Paris Hilton nosi peruki. Ma ich… kilkaset!

  Paris Hilton (38 l.) pochwaliła się swoją kolekcją peruk. Ma ich naprawdę sporo!

 • Paris Hilton bez fortuny?

  Już niedługo sformułowanie "dziedziczka fortuny Hiltonów" przestanie iść w parze z nazwiskiem Paris Hilton. Jak się bowiem okazuje, panna Hilton wcale nie odziedziczy wiele z fortuny swojego dziadka Barrona Hiltona.

 • Paris Hilton znów zakochana!

  Paris Hilton (34 l.), podobnie jak Mariah Carey, "złowiła" milionera!

 • Paris Hilton przed sądem

  Modelka, aktorka i dziedziczka hotelarskiej fortuny, Paris Hilton stanie przed sądem za niewypełnienie warunków kontraktu związanych z promocją filmu "National Lampoon's Pledge This!".

 • Paris Hilton ma aż pięć telefonów komórkowych!

  Paris Hilton (35 l.) ma aż tyle spraw na głowie?

 • Paris Hilton "kobietą roku"

  Dziedziczka hotelarskiej fortuny Paris Hilton pojawiła się w środę na amerykańskiej uczelni Harvarda, aby odebrać raczej mało chwalebną nagrodę od studenckiego magazynu satyrycznego.

 • Paris Hilton i Chris Zylka: Kiedy odbędzie się ślub pary?

  Jeden z amerykańskich magazynów zdradza datę ślubu Paris Hilton (37 l.) i jej ukochanego, Chrisa Zylki (32 l.).

 • Paris Hilton ofiarą hakera

  Znana dziedziczka fortuny hotelarskiej Paris Hilton po raz kolejny stała się ofiarą ataku hakerów. Jej oficjalna strona internetowa Parishilton.com została zainfekowana groźnym wirusem.

 • Paris Hilton walczy z byłym o pierścionek zaręczynowy! Zrobiło się nieprzyjemnie!

  Paris Hilton (37 l.) do niedawna była szczęśliwa u boku Chrisa Zylki, który poprosił ją o rękę 1 stycznia 2018 roku. Niedawno okazało się, że celebrytka w listopadzie tego samego roku zerwała zaręczyny i byli narzeczeni właśnie kłócą się o pierścionek.

 • Paris Hilton dostała kosza

  Przyjęcie w jednej z restauracji w Los Angeles nie było zbyt szczęśliwe dla Paris Hilton. Dziedziczka fortuny (dorywczo również wokalistka i aktorka) próbowała, zdaniem świadków, uwieść Cristiano Ronaldo, najlepszego piłkarza globu.

Zdjęcia na temat: paris hilton dziedziczka fortuny
Wideo na temat: paris hilton dziedziczka fortuny
 • O północy w Paryżu

  Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona". Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - po namiętnej podróży do Barcelony ("Vicky Cristina Barcelona"), przezabawnym nowojorskim flircie w "Co nas kręci, co nas podnieca" i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie ("Poznasz przystojnego bruneta"), twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak...

 • Paryż - Manhattan

  Komedia romantyczna, w której Woody Allen gra samego siebie. "Paryż - Manhattan" to komedia, która jest "najbardziej allenowska ze wszystkich, w których wystąpił Woody Allen!". Mistrz ciętej riposty i absurdalnego poczucia humoru, który twierdzi, że o związkach damsko - męskich wie wszystko, tym razem doradza szukającej idealnego mężczyzny (niekoniecznie przystojnego bruneta) - romantycznej Alice. Dzięki zabawnym spostrzeżeniom Allena, Alice zrozumie, że prawdziwa miłość, mimo że jest...

 • Pozdrowienia z Paryża

  Kiedy Charlie Wax (John Travolta) pojawi się w Paryżu, nic nie będzie jak dawniej. Łysy i napakowany agent CIA nie uznaje kompromisów i nie wie, co to litość. Kocha swoją robotę, a podczas misji z twarzy nie schodzi mu uśmiech. James (Jonathan Rhys Meyers) to kompletne przeciwieństwo Charliego. Zostają przydzieleni jako partnerzy do tego samego zadania. W ciągu najbliższych czterdziestu ośmiu godzin James będzie musiał bardzo szybko polubić pracę ze swoim nowym partnerem. Albo się dogadają,...