• Informacje na temat:

  paris hilton i jej piersi

Artykuły na temat: paris hilton i jej piersi
 • Paris stanie się lepsza?

  Wygląda na to, że amerykańska dziedziczka Paris Hilton zaczęła spełniać złożoną jakiś czas temu obietnicę, że stanie się lepszym człowiekiem. Znana bywalczyni salonów przekazała dotację na szpital dziecięcy w Los Angeles.

 • Wytatuował sobie Paris na klacie!

  Benji Madden postanowił wyrazić swoją miłość do Paris Hilton, umieszczając jej podobiznę na swojej klatce piersiowej pomiędzy dwoma wróblami, które rezydują tam już od jakiegoś czasu i które symbolizują starszego brata i młodszą siostrę muzyka.

 • Paris nie umie dobierać bikini

  Kiedy pokornie kroczyła z bram więzienia, Paris Hilton (26 l.) zapowiadała poważnie: "Będę lepszym człowiekiem". Wierzyła w to. Zresztą, lepszy człowiek to nie tylko dusza, ale i ciało, i tę właśnie stronę człowieczeństwa Hilton pokazała.

 • Krupa uwielbia seks

  ...godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Oczywiście, jeśli nie pracuję". Zdradza także, że najbardziej lubi seks w pozycji "na pieska". Mówi o swoich spotkaniach z Paris Hilton (26 l.) i Lindsay Lohan (20 l.). Naszym zdaniem nie ma się czym chwalić: "Kiedyś bawiłam się ze znajomymi w klubie Element w Los Angeles. Weszła Paris Hilton, zobaczyła nas i wezwała szefa klubu". " Wyrzuć te dziewczyny...

 • Paris Hilton: Gwiazdy są ślepe

  Paris Hilton, dziedziczka słynnej hotelarskiej rodziny i ulubienica brukowych mediów, rozpoczyna wokalną karierę. 7 sierpnia ukaże się jej debiutancka płyta "Paris", a na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledysk do singlowego utworu "Stars Are Blind" oraz galerię zdjęć Paris Hilton .

 • Śluby, rozwody, dzieci, zdrady...

  Przypominamy najgłośniejsze wydarzenia w 2008 roku w świecie muzycznych plotek! W Polsce i za granicą:

 • Katy Perry wyjdzie za komika

  Amerykańska gwiazda pop, Katy Perry, znana z ciętego języka i nieustabilizowanego życia uczuciowego, już niedługo zmieni stan cywilny.

 • Robi karierę w Los Angeles

  Odkryła swoje miejsce na ziemi. To gwarne, tętniące życiem Los Angeles. - Nie da się ukryć, że zostawiłam tam swoje serce - mówi modelka Kasia Sowińska.

Wideo na temat: paris hilton i jej piersi
 • Nowe piersi Paris?

  Paris Hilton w Kalifornii 16 lipca. Jej piersi są podejrzanie duże i jędrne...

 • O północy w Paryżu

  Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona". Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - po namiętnej podróży do Barcelony ("Vicky Cristina Barcelona"), przezabawnym nowojorskim flircie w "Co nas kręci, co nas podnieca" i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie ("Poznasz przystojnego bruneta"), twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak...

 • Jeden dzień

  Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...