• Informacje na temat:

  paris hilton kolor

Artykuły na temat: paris hilton kolor
 • Paris Hilton nosi peruki. Ma ich… kilkaset!

  Paris Hilton (38 l.) pochwaliła się swoją kolekcją peruk. Ma ich naprawdę sporo!

 • Świat wielkich pieniędzy

  Świat wielkich pieniędzy, poważnych interesów i luksusu bywa bardzo wciągający. Gdy zajrzymy do niego przez dziurkę od klucza, możemy się jednak zdziwić, że nie jest tak kolorow jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Będą mogli się o tym przekonać widzowie, obserwując losy rodziny Podhoreckich w najnowszym serialu Jedynki "Rezydencja".

 • Powstanie komiks o... Beckhamach

  Ringo Starra, Paris Hilton oraz twórcę imperium Playboya Hugh Hefnera ujawnił, że uwielbia wręcz wymyślać alternatywne osobowości dla ludzi znanych. Twórca komiksów dodał: "Kręci mnie tworzenie(...) publikacji. Stan powiedział prasie: "Ostatnio wpadłem na następujący pomysł - wszyscy znają Davida i Victorię Beckham, prawda? Są piękni, utalentowani i kolorowi. Czy nie byłoby wspaniale uczynić ich...

 • Rihanna pozwana przez fotografa

  ...i Paris Hilton. Prace Davida LaChapelle'a wielokrotnie gościły na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów takich jak "Vogue", "Vanity Fair", "Rolling Stone".(...)LaChapelle, który fotografuje gwiazdy dla magazynów takich jak "Rolling Stone", "GQ" i "Vanity Fair", twierdzi że pełen kolorów, krzykliwy wideoklip do "S and M" wykorzystuje pomysły pochodzące...

 • Największa fanka Barbie

  Największa fanka Barbie musi mieć nie tylko lakierowane różowe torebki i różowe stroje. Najważniejszy jest samochód jak z plastikowej bajki. Paris Hilton kupiła wreszcie wymarzone auto. Jakie? To oczywiste: różowe! Czy Jola Rutowicz pęka z zazdrości?

 • W świecie mody z Queens

  Wokalistki z girlsbandu Queens wzięły udział w sesji zdjęciowej na tarasie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Dziewczyny prezentowały jesienną kolekcję.

 • Polska "Dynastia" atakuje!

  Odnaleziona po latach córka, zakazana miłość, rozpacz, bunt, wielkie nadzieje, szaleńcza miłość i wyniszczająca nienawiść. 7 września telewizyjna Jedynka wyemituje pierwszy odcinek nowego serialu "Rezydencja", w którym widzowie śledzić będą losy rodziny Podhoreckich. Produkcja reklamowana jest jako polski odpowiednik kultowej "Dynastii".