• Informacje na temat:

  paris hilton ma narzeczonego

Artykuły na temat: paris hilton ma narzeczonego
 • Paris Hilton przeprowadziła się do małej miejscowości w Szwajcarii!

  Paris Hilton (34 l.) dla ukochanego opuściła Nowy Jork.

 • Kim jest "polski" narzeczony Paris Hilton?

  Paris Hilton (36 l.) w Nowy Rok w górskim kurorcie Aspen zaręczyła się z 32-letnim aktorem polskiego pochodzenia, otrzymując pierścionek wart 2 mln dolarów z 20-karatowym diamentem. Kim jest Chris Zylka (32 l.), nowy wybranek dziedziczki hotelowej fortuny?

 • Paris Hilton walczy z byłym o pierścionek zaręczynowy! Zrobiło się nieprzyjemnie!

  Paris Hilton (37 l.) do niedawna była szczęśliwa u boku Chrisa Zylki, który poprosił ją o rękę 1 stycznia 2018 roku. Niedawno okazało się, że celebrytka w listopadzie tego samego roku zerwała zaręczyny i byli narzeczeni właśnie kłócą się o pierścionek.

 • Paris Hilton i Chris Zylka: Ślub w tym roku

  Dziedzicka hotelowej fortuny, Paris Hilton (36 l.), i jej ukochany, aktor Chris Zylka (32 l.), niedawno zaręczyli się i chcą się pobrać. To może być ślub roku!

 • Paris rzuciła narzeczonego!

  Znajomi panny Hilton (27 l.) wyjawili angielskiemu brukowcowi "The Sun", że Paris niedawno znowu jest do wzięcia. Rzuciła Benjego, rzucając mu na odchodnym: "Po prostu za bardzo się różnimy". Ich związek zaczął się ponoć rozpadać, gdy Paris wyjechała do Wielkiej Brytanii, by kręcić nowy program telewizyjny ze swoim udziałem pt. "My New BBF". "Spędzała ostatnio wiele czasu w Anglii i innych...

 • Paris Hilton porzucona

  Paris Hilton, ulubiona bohaterka brukowców, nie spotyka się już ze Stavrosem Niarchosem. Dziedziczka słynnego hotelarskiego rodu została porzucona przez niedoszłego narzeczonego, ponieważ miała na niego "zły wpływ".

 • MTV VMA: Na czerwonym dywanie

  23. ceremonia wręczenia dorocznych nagród MTV już za nami. Odbyła się ona w nocy z czwartku na piątek (31 sierpnia / 1 września) naszego czasu. Reporter INTERIA.PL, jako jedyny przedstawiciel polskich mediów, przyglądał się MTV Video Music Awards 2006 za kulisami. Oto jego relacja z czerwonego dywanu, czyli parady gwiazd tuż przed rozpoczęciem show.