• Informacje na temat:

  paris hilton news

Artykuły na temat: paris hilton news
 • Paris Hilton ma nowego faceta!

  Paris Hilton (33 l.) nie potwierdziła wprawdzie oficjalnie rozstania z Riverem Viiperi (22 l.), ale już spotyka się z nowym partnerem. Jej wybrankiem jest znany model, Josh Upshaw (28 l.).

 • Kim Kardashian : Naga pupa na okładce

  Kim Kardashian słynie z eksponowania swoich wdzięków. Tym razem celebrytka zdecydowała się na odważny krok i pochwaliła się... pupą.

 • Paris Hilton zgubiła w Polsce pierścionek za 100 tys. dolarów. Znalazł go...

  Paris Hilton podczas wylotu z Polski zgubiła drogocenny pierścionek z brylantami. Błyskotkę znalazł strażak pracujący w łódzkim porcie lotniczym.

 • Kim Kardashian: Kolejna kontrowersyjna okładka

  Nowy rok Kim Kardashian zaczyna od kolejnego skandalu. Celebrytka ubrana w kolekcję Prady na okładce magazynu "LOVE" wygląda jak czarnoskóra kobieta.

 • Wyjawi sekrety Paris Hilton

  Były menadżer dziedziczki hotelarskiej fortuny Paris Hilton , Jason Moore, napisał książkę, w której zdradza sekrety ich 10-letniej współpracy. We wspomnieniach Moore zdradza, jak udało mu się zrobić z Hilton gwiazdę.

 • Przeciwko Paris Hilton

  Wyrok skazujący Paris Hilton na odsiadkę 45 dni w zakładzie karnym będzie uczczony przez prawicowe ugrupowanie chrześcijańskie The Resistance. Powodem jest zniesmaczenie posiadaniem przez Hilton statusu modelu do naśladowania.

 • Wściekła Nicky Hilton

  ...23-letnia siostra naszej ulubionej gwiazdy jest zła, że karę więzienia dla Paris skrócono z 45 do 23 dni. Nie chodzi jednak o oburzenie na decyzję sądu, a niefortunny zbieg okoliczności.

 • Więzienne zapiski Paris Hilton

  Paris Hilton (26 l.) jeszcze nie zaczęła odsiadki, a już planuje wydanie więziennych pamiętników. Będzie to druga książka gwiazdy.

 • Irina Shayk była zdradzana przez Cristiano Ronaldo!

  ...także spędzić noc z Paris Hilton. Kiedy kilka lat temu związał się z Iriną Shayk, a na świat przyszedł jego syn, wydawało się, że Ronaldo zmienił się nie do poznania. Niestety, jak się okazuje(...) będzie mi wierny. Kocham prawdziwych mężczyzn, którzy są lojalni wobec swoich kobiet" - powiedziała w rozmowie z "E!News". Jesteście zaskoczeni zdradami Cristiano Ronaldo?

 • Wyrugować Paris Hilton!

  Córka Zbigniewa Brzezińskiego - Mika - odmówiła poinformowania widzów programu "Morning Joe" w amerykańskiej stacji MSNBC o wyjściu na wolność Paris Hilton.

Wideo na temat: paris hilton news
 • Paris Hilton zgubiła w Polsce pierścionek!

  Paris Hilton podczas wylotu z Polski zgubiła drogocenny pierścionek z brylantami. Wartą prawie 100 tys. dol. błyskotkę znalazł strażak pracujący w łódzkim porcie lotniczym. (Agencja TVN/x-news)

 • O północy w Paryżu

  Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona". Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - po namiętnej podróży do Barcelony ("Vicky Cristina Barcelona"), przezabawnym nowojorskim flircie w "Co nas kręci, co nas podnieca" i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie ("Poznasz przystojnego bruneta"), twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak...

 • Jakimi autami jeżdżą gwiazdy?

  aut znajdują się m.in. Kim Kardashian czy Paris Hilton! (Agencja TVN/x-news)

 • Paryż - Manhattan

  Komedia romantyczna, w której Woody Allen gra samego siebie. "Paryż - Manhattan" to komedia, która jest "najbardziej allenowska ze wszystkich, w których wystąpił Woody Allen!". Mistrz ciętej riposty i absurdalnego poczucia humoru, który twierdzi, że o związkach damsko - męskich wie wszystko, tym razem doradza szukającej idealnego mężczyzny (niekoniecznie przystojnego bruneta) - romantycznej Alice. Dzięki zabawnym spostrzeżeniom Allena, Alice zrozumie, że prawdziwa miłość, mimo że jest...