• Informacje na temat:

  paris hilton oczy

Artykuły na temat: paris hilton oczy
 • Paris Hilton na czarnej liście

  Słynna dziedziczka Paris Hilton ma zakaz wchodzenia na teren dwóch hoteli w Las Vegas, a jej chłopak stracił posadę menedżera w znajdujących się w nich klubach. Wszystko to jest wynikiem zatrzymania pary w ubiegłym tygodniu przez policję w związku z zapachem marihuany wydobywającym się z ich samochodu.

 • "Yves Saint Laurent": Sprawił, że kobiety pokochały nagość

  Dzięki niemu Sharon Stone, Victoria Beckham i Paris Hilton mogły publicznie pokazać się w przezroczystych kolekcjach odważnie eksponujących biust. To właśnie Yves Saint Laurent rozpoczął prawdziwą modową rewolucję, która uwolniła pokolenia kobiet. Sekrety niezwykłego życia i zjawiskowych kolekcji tego geniusza mody ujawnia film "Yves Saint Laurent", który do kin trafi już 30 maja.

 • Nicky Hilton w cieniu siostry

  Nielubiąca na ogół fotografów Nicky Hilton (23 l.) pozwoliła sobie ostatnio na wieczorną sesję zdjęciową i bawiła się bardzo dobrze do momentu, gdy na scenę wkroczyła Paris (26 l.) i skradła swojej młodszej siostrze błysk fleszy.

 • Głodówka Paris Hilton

  Jeśli Paris Hilton (25 l.) nie zacznie jeść - grozi jej kroplówka - twierdzą lekarze z kalifornijskiego więzienia, gdzie gwiazda odsiaduje wyrok za złamanie zasad warunkowego zwolnienia.

 • Paris Hilton ponownie uwięziona

  Po przygodzie z więzieniem Paris Hilton (26 l.) da się uwięzić w Big Brotherze. Za 300 tysięcy funtów. Jednorazowa i bezkonkurencyjna maszynka PR nie schodzi ze stron plotka rskich i ekranów magazynów towarzyskich.

 • Paris Hilton na czarnej liście

  Paris Hilton ma zakaz wchodzenia na teren dwóch hoteli w Las Vegas, a jej chłopak stracił posadę menedżera w znajdujących się w nich klubach. Wszystko to jest wynikiem zatrzymania pary w ubiegłym tygodniu przez policję w związku z zapachem marihuany, wydobywającym się z ich samochodu.

 • Paris Hilton w Polsce

  Paris Hilton, dziedziczka fortuny Hiltonów i znana zakupoholiczka, na Śląsku spędzi kilka dni. "Publicznie Paris pojawi się w Silesia City Center kilkakrotnie. Po raz pierwszy 12 października na(...) projekt Dominika Musialik. Będzie to pierwsza wizyta celebrytki w Polsce. Paris spotka się z fanami, weźmie udział w imprezie dla gości VIP i, jak przystało na prawdziwą wielbicielkę zakupów, wybierze...

 • Nicky Hilton w cieniu siostry

  Unikająca na ogół fotografów Nicky Hilton pozwoliła sobie ostatnio na wieczorną sesję zdjęciową i bawiła się bardzo dobrze do momentu, gdy na scenę wkroczyła Paris i skradła swojej młodszej siostrze błysk fleszy.

 • Hilton przyznaje się do winy

  ...18-letni brat Paris Hilton (27 l.), Barron Hilton, przyznał się do dwóch postawionych mu zarzutów, związanych z prowadzeniem samochodu pod wpływem alkoholu. Chłopak był oskarżony o prowadzenie samochodu po pijanemu i o posługiwanie się podrobionym prawem jazdy.

 • W więzieniu doznała objawienia?

  Ojciec kontrowersyjnej aktorki Lindsay Lohan - Michael - twierdzi, że 13 dni pobytu w więzieniu jego córki zdziałały cuda i mają szansę odmienić jej życie.

Wideo na temat: paris hilton oczy
 • Jakimi autami jeżdżą gwiazdy?

  swojego wieku, też nie pozostaje w tyle. Szczególnie rzucające się w oczy jest jego Audi R8 w lamparcie cętki. Obalamy też plotki o tym, że kobiety nie znają się na samochodach. Zobaczcie, za kółkiem jakich aut znajdują się m.in. Kim Kardashian czy Paris Hilton! (Agencja TVN/x-news)

 • O północy w Paryżu

  Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona". Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - po namiętnej podróży do Barcelony ("Vicky Cristina Barcelona"), przezabawnym nowojorskim flircie w "Co nas kręci, co nas podnieca" i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie ("Poznasz przystojnego bruneta"), twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak...

 • Wielkie oczy

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina – Tima Burtona ("Alicja w krainie czarów", "Mroczne cienie"). W rolach głównych występują nominowana do Oscara Amy Adams ("American Hustle") oraz zdobywca Oscara Christoph Waltz ("Django"). "Wielkie oczy" to jeden z najpoważniejszych kandydatów do Nagród Akademii w 2015 r. W latach sześćdziesiątych XX wieku świat zachwyca się intrygującymi portretami...