• Informacje na temat:

  paris hilton playboy

Artykuły na temat: paris hilton playboy
 • Paris Hilton miała zagrać u... Pazury

  Cezarego Pazurę było stać na Paris Hilton i tylko złośliwy los sprawił, że skandalistka nie zagrała w jego komedii.

 • Ucieczka z szufladki

  Mija rok od zakończenia produkcji "Skazanego na śmierć" i obietnic aktorów, że udowodnią, iż nie są tylko gwiazdami jednego serialu. Udało się to jedynie Williamowi Fitchnerowi. A inni? Miller walczy z nadwagą, Purcell zaniedbuje swoje dzieci, a Nolasco imprezuje z Paris Hilton.

 • Pamela Anderson poślubiła... swego byłego męża!

  Doherty. Małżeństwo przetrwało dziewięć miesięcy. Następnie celebryta związał się z dziedziczką hotelowej fortuny - Paris Hilton. Nagranie ich łóżkowych igraszek przeciekło do Internetu, wywołując niemały skandal. Para rozstała się wkrótce po tym incydencie. Pamela Anderson (ur. 1 lipca 1967 roku w kanadyjskiej miejscowości Ladysmith) rozgłos zdobyła dzięki rozkładówce "Playboya" z października...

 • Colin Farrell wybiera celibat

  Znany ze swojej reputacji playboya 32-letni aktor ma na swoim koncie związki z takimi gwiazdami jak Britney Spears, Paris Hilton oraz Angelina Jolie. Teraz jednak Farrell planuje żyć w celibacie. Znany z filmu "Aleksander" gwiazdor oświadczył, że ma zamiar na jakiś czas odpuścić sobie miłosne podboje i skupić się na swojej karierze. "Mam dosyć kobiet" - powiedział podobno aktor swoim...

 • Powstanie komiks o... Beckhamach

  Ringo Starra, Paris Hilton oraz twórcę imperium Playboya Hugh Hefnera ujawnił, że uwielbia wręcz wymyślać alternatywne osobowości dla ludzi znanych. Twórca komiksów dodał: "Kręci mnie tworzenie...

 • Paris Hilton jako Matka Teresa?

  Hinduski reżyser T Rajeevnath zamierza zaangażować kontrowersyjną Paris Hilton ( "Dom woskowych ciał" , "Zoolander" ) do filmu biograficznego o Matce Teresie z Kalkuty. Dziedziczka hotelowej fortuny spodobała się reżyserowi z Bollywood, bo... odmówiła "Playboy'owi" pozowania do rozbieranej sesji.

 • Gwiazdy jednego serialu?

  Mija rok od zakończenia produkcji "Skazanego na śmierć" i obietnic aktorów, że udowodnią, iż nie są tylko gwiazdami jednego serialu. Udało się to jedynie Williamowi Fitchnerowi. A inni? Miller walczy z nadwagą, Purcell zaniedbuje swoje dzieci, a Nolasco imprezuje z Paris Hilton.

 • Jessica Alba najbardziej seksowna

  Jessica Alba (24 l., "Sin City - Miasto Grzechu" ) zwyciężyła w plebiscycie magazynu '"Playboy" na najbardziej seksowną gwiazdę roku. Młoda aktorka pokonała m.in. Pamelę Anderson, Halle Berry i Carmen Elektrę. Alba znajdzie się na okładce marcowego numeru "Playboy'a".

 • Nick Carter i dziewczyna "Playboya"

  Nick Carter, wokalista amerykańskiego boysbandu Backstreet Boys, już nie tęskni za Paris Hilton, dziedziczką znanej rodziny hotelarskiej. Po rozstaniu z nią w lipcu zaczął spotykać się z inną długowłosą blondynką, Dalene Kurtis.

 • Nago za milion dolarów?

  Australijska modelka Sophie Monk dostała ofertę nagiej sesji zdjęciowej dla magazynu "Playboy". Czy milion dolarów, które wydawca oferuje jej za rozebranie się przed obiektywem, skusi młodą gwiazdę?