• Informacje na temat:

  paris hilton urodziła

Artykuły na temat: paris hilton urodziła
 • Nicky Hilton urodziła! Syn czy córka?

  Nicky Hilton (34 l.) po raz drugi została mamą! Na świecie jest już jej druga córeczka. Dziewczynka otrzymała imię Teddy.

 • Paris Hilton "kobietą roku"

  Dziedziczka hotelarskiej fortuny Paris Hilton pojawiła się w środę na amerykańskiej uczelni Harvarda, aby odebrać raczej mało chwalebną nagrodę od studenckiego magazynu satyrycznego.

 • Paris Hilton i Chris Zylka: Ślub w tym roku

  Dziedzicka hotelowej fortuny, Paris Hilton (36 l.), i jej ukochany, aktor Chris Zylka (32 l.), niedawno zaręczyli się i chcą się pobrać. To może być ślub roku!

 • Czy zostanie żoną Farrela?

  Alicja Bachleda-Curuś urodziła Colinowi Farrellowi synka. Czy może liczyć na coś więcej?

 • Huczne urodziny Paris Hilton

  Paris Hilton planuje "szalone i niezapomniane" urodzinowe przyjęcie. Dziedziczka fortuny organizuje imprezę z okazji swoich 28. urodzin w Las Vegas w najbliższą sobotę.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Nicole Richie urodziła

  Drugie dziecko pary, Sparrow James Midnight Madden, przyszło na świat w środę. Ważyło 3,6 kg. Sparrow ma jeszcze starszą siostrę, Harlow, która w styczniu skończy dwa lata. 28-letnia Richie znana jest dzięki występowaniu z dziedziczką hotelarskiej fortuny Paris Hilton w reality show "The Simple Life", a 30-letni Madden jest liderem zespołu Good Charlotte.

 • Śluby, rozwody, dzieci, zdrady...

  Przypominamy najgłośniejsze wydarzenia w 2008 roku w świecie muzycznych plotek! W Polsce i za granicą:

 • Jennifer Aniston: Plotki o ciąży powróciły!

  ...pogłoski o jej błogosławionym stanie, a podsyciła je mama Paris Hilton, Kathy, która miała ostatnio okazję widzieć Jennifer Aniston na imprezie Eltona Johna. Krótko po opuszczeniu gali celebrytka(...) w sprawie pogłosek o ciąży jej klientki wywołanych wpisem Kathy Hilton odpowiedziała, że Jennifer ani nie jest w ciąży, ani nawet nie zna osobiście mamy Paris Hilton...

 • Emo baby boom

  W zespole Good Charlotte, jednym z liderów nurtu emo, nie tylko Joel Madden w ostatnim czasie został ojcem.

Wideo na temat: paris hilton urodziła
 • O północy w Paryżu

  Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona". Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - po namiętnej podróży do Barcelony ("Vicky Cristina Barcelona"), przezabawnym nowojorskim flircie w "Co nas kręci, co nas podnieca" i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie ("Poznasz przystojnego bruneta"), twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak...

 • Jak urodzić i nie zwariować

  Telewizyjna guru fitnessu Jules (Diaz) i gwiazdor tanecznego show Evan (Matthew Morrison) odkryją, że ich celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy (Elizabeth Banks) właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego (Ben Falcone). Para szuka zrozumienia wśród towarzyszy niedoli w ciążowej grupie wsparcia. Podobnie radzi sobie Alex (Rodrigo Santoro), który uczęszcza na spotkania...

 • Paryż - Manhattan

  Komedia romantyczna, w której Woody Allen gra samego siebie. "Paryż - Manhattan" to komedia, która jest "najbardziej allenowska ze wszystkich, w których wystąpił Woody Allen!". Mistrz ciętej riposty i absurdalnego poczucia humoru, który twierdzi, że o związkach damsko - męskich wie wszystko, tym razem doradza szukającej idealnego mężczyzny (niekoniecznie przystojnego bruneta) - romantycznej Alice. Dzięki zabawnym spostrzeżeniom Allena, Alice zrozumie, że prawdziwa miłość, mimo że jest...