• Informacje na temat:

  paris hilton vanity

Artykuły na temat: paris hilton vanity
 • Rihanna pozwana przez fotografa

  ...i Paris Hilton. Prace Davida LaChapelle'a wielokrotnie gościły na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów takich jak "Vogue", "Vanity Fair", "Rolling Stone".(...)LaChapelle, który fotografuje gwiazdy dla magazynów takich jak "Rolling Stone", "GQ" i "Vanity Fair", twierdzi że pełen kolorów, krzykliwy wideoklip do "S and M" wykorzystuje pomysły pochodzące...

 • Paris Hilton w "Bling Ring"

  Nowy film laureatki Oscara Sofii Coppoli "Bling Ring" opowiada prawdziwą historię młodocianych włamywaczy z Hollywood.

 • Britney Spears ujawni wszystko

  Szczegóły dwuletniego małżeństwa z Kevinem Federlinem zamierza ujawnić Britney Spears w wywiadzie z magazynem "Vanity Fair".

 • Emma Watson okradziona u Coppoli

  Spotkanie młodej hollywoodzkiej gwiazdy Emmy Watson (seria o "Harrym Potterze") z obdarzoną wyjątkową wrażliwością reżyserką Sofią Coppolą (Oscar za "Między słowami") musiało dać niecodzienny efekt, zwłaszcza że ta ostatnia znana jest z niezwykle umiejętnego prowadzenia aktorek, czego dała dowód pracując ze Scarlett Johansson, Kirsten Dunst czy Elle Fanning.

 • Włamują się do domów celebrytów

  "Bling Ring" w reżyserii Sofii Coppoli, inspirowany prawdziwą historią film o grupie nastolatków, którzy włamują się do domów celebrytów z Hollywood, trafi w piątek, 21 czerwca, do kin w Polsce. W obsadzie są m.in. Emma Watson i muzyk Gavin Rossdale, lider grupy Bush.