• Informacje na temat:

  paris hilton w sądzie

Artykuły na temat: paris hilton w sądzie
 • Paris Hilton na czarnej liście

  Słynna dziedziczka Paris Hilton ma zakaz wchodzenia na teren dwóch hoteli w Las Vegas, a jej chłopak stracił posadę menedżera w znajdujących się w nich klubach. Wszystko to jest wynikiem zatrzymania pary w ubiegłym tygodniu przez policję w związku z zapachem marihuany wydobywającym się z ich samochodu.

 • Paris Hilton znów w sądzie

  Sędzia, który zwolnił w czwartek z więzienia dziedziczkę hotelarskiej fortuny Paris Hilton, polecił jej stawić się ponownie w sądzie w piątek rano - poinformował rzecznik sądu w Los Angeles.

 • Paris Hilton przed sądem

  Dziedziczka hotelarskiej fortuny Paris Hilton będzie zeznawać przed sądem, pozwana za to, że nie dość aktywnie promowała swój film "Pledge This!".

 • Paris Hilton na czarnej liście

  Paris Hilton ma zakaz wchodzenia na teren dwóch hoteli w Las Vegas, a jej chłopak stracił posadę menedżera w znajdujących się w nich klubach. Wszystko to jest wynikiem zatrzymania pary w ubiegłym tygodniu przez policję w związku z zapachem marihuany, wydobywającym się z ich samochodu.

 • Paris Hilton pozwana

  Hairtech Internationals Dream Catcher, firma sprzedająca doczepiane włosy, z którą Paris Hilton podpisała wielomilionowy kontrakt pozwała dziedziczkę na 35 milionów dolarów. Hilton miała promować markę, a, jak twierdzi Hairtech, nie wywiązała się z umowy, przez co firma straciła miliony dolarów.

 • Hilton pozwana przez producenta

  Producenci komedii "Pledge This!" (2006), która okazała się kompletnym fiaskiem, pozwali celebrytkę i dziedziczkę hotelowej fortuny za niedopełnienie swoich zobowiązań związanych z promocją filmu. Tymczasem Hilton utrzymuje, iż zrobiła w tej kwestii wszystko, na co było ją stać.

 • Paris Hilton wygrała proces

  Sąd apelacyjny w San Francisco orzekł, że Paris Hilton może domagać się zadośćuczynienia od firmy Hallmark Cards Inc. w związku z wykorzystaniem podobizny gwiazdy na produkowanych przez nią kartkach okolicznościowych.

 • Pikantne video

  Miłosne igraszki Paris Hilton, spadkobierczyni słynnej rodziny właścicieli hoteli, z jej byłym chłopakiem, Rickiem Salomonem, ujrzą światło dzienne. Kasety z pikantnymi zdjęciami zamierza wydać jedna z firm dystrybucyjnych. Przedstawiciele firmy Red Light Distric Video z siedzibą w Kalifornii zapowiadają debiut filmu "One Night in Paris" na 15 czerwca.

 • Paris Hilton idzie siedzieć

  W piątek 4 maja Paris Hilton (26 l.) została skazana na 45 dni więzienia za złamanie warunków zawieszenia. Nie możemy uwierzyć, że to naprawdę sie stało.

 • Pamela Anderson się rozwodzi

  Pamela Anderson złożyła pozew o rozwód. Aktorka już po raz drugi chce zakończyć związek z Rickiem Solomonem.