• Informacje na temat:

  paris hilton w więzieniu

Artykuły na temat: paris hilton w więzieniu
 • "Damy i wieśniaczki": Co je łączy z Paris Hilton?

  ..."Simply Life", w którym wzięła udział Paris Hilton ze swoją przyjaciółką, Nicole Richie, to amerykańskie odcinkowe reality show. Damy z miasta poznają prawdziwe życie na wsi. Jak sobie poradzą? Z kolei "Damy i wieśniaczki" to niezwykle podobna, polska wersja programu z Hilton. Jaki jest efekt zderzenia się ze sobą dwóch, tak różnych światów?

 • Rok 2014 w liczbach

  Rok 2014 powoli dobiega końca. Oprócz świetnych i koszmarnych płyt, zjawiskowych debiutów i zapadających w ucho utworów, kończące się 12 miesięcy to także sporo liczb, które warto sobie przypomnieć.

 • Paris Hilton ponownie uwięziona

  Po przygodzie z więzieniem Paris Hilton (26 l.) da się uwięzić w Big Brotherze. Za 300 tysięcy funtów. Jednorazowa i bezkonkurencyjna maszynka PR nie schodzi ze stron plotka rskich i ekranów magazynów towarzyskich.

 • Paris Hilton w więzieniu

  Paris Hilton, dziedziczka hotelarskiej fortuny Hiltonów i gwiazda reality show została skazana w piątek, 4 maja, przez sąd w Los Angeles na 45 dni więzienia za naruszenie warunków dozoru sądowego, nałożonego na nią wcześniej za jazdę pod wpływem alkoholu.

 • Zapracowana Paris Hilton

  Paris Hilton (26 l.) jest bardzo zajętą młodą damą. Dziedziczka fortuny Hiltonów, którą paparazzi wypatrzyli na lotnisku w Toronto, już następnego ranka po wieczornej ceremonii rozdania MTV Video Music Awards w Las Vegas przemierzała cały kontynent, promując siebie oraz cały zestaw produktów firmowany jej nazwiskiem.

 • Słabe nerwy Paris Hilton

  Bohaterka wielu skandali, Paris Hilton została wyprowadzona z równowagi podczas ostatniej wizyty (28 września) w programie Davida Lettermana. Gospodarz programu nie chciał bowiem przestać wypytywać Hilton o jej pobyt w więzieniu.

 • Nawrócona Paris Hilton

  Jak mówi, pobyt w więzieniu był dla niej "traumatycznym przeżyciem". Opowiada, że ciągle leżała skulona i histerycznie płakała. W przetrwaniu pomogła jej... wiara w Boga. "To było bardzo traumatyczne(...) cierpliwie, aż Paris dojdzie do siebie.

 • Paris zaśpiewa o więzieniu

  Paris Hilton, która przymierza się do nagrania drugiej płyty, chce na niej zaśpiewać m.in. o swoim pobycie w więzieniu.

 • Wywiad z Paris z więzienia!

  Paris Hilton (26 l.) udzieliła telefonicznego wywiadu dziennikarce telewizji ABC. Do doszło do niego przez przypadek. Mama Paris, Kathy Hilton, rozmawiała przez telefon z dziennikarką Barbarą Walters, gdy na drugą linię zadzwoniła z więzienia jej córka.

 • Nowa Paris Hilton?

  Wygląda na to, że podczas pobytu w więzieniu Paris Hilton nabrała odpowiedniej perspektywy i całkowicie nowego podejścia do życia. Podobno dopiero teraz jest w stanie w pełni docenić wszystko to, co ma.

Zdjęcia na temat: paris hilton w więzieniu
Wideo na temat: paris hilton w więzieniu
 • O północy w Paryżu

  Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona". Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - po namiętnej podróży do Barcelony ("Vicky Cristina Barcelona"), przezabawnym nowojorskim flircie w "Co nas kręci, co nas podnieca" i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie ("Poznasz przystojnego bruneta"), twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.