• Informacje na temat:

  paris hilton z pieskiem

Artykuły na temat: paris hilton z pieskiem
 • Wciąż mylą ją z Paris Hilton

  Członkini amerykańskiego girlsbandu "Danity Kane", Aubrey O'Day uważa, że ciągłe porównywanie jej z Paris Hilton jest uwłaczające i obraźliwe.

 • Paris Hilton przeżyła traumę

  Paris Hilton słynie z impulsywnego kupowania szczeniąt i jak sama wyznała niedawno, ma ich już podobno 17. Niestety gwiazda traktuje zwierzęta jak zabawki, którymi szybko się nudzi.

 • Dawid Kwiatkowski: Jestem już tatą, to niesamowite!

  ...18-latek każdą wolną chwilę stara się spędzać ze swoim pupilem, nie kryjąc, że ma ambicję zostać w tej kwestii polską Paris Hilton. Piesek towarzyszy mu w studiu nagrań, podczas codziennych czynności, a niebawem pojedzie także w trasę koncertową. "Pewnego wieczoru stwierdziłem, że chcę mieć dziecko, psa, i zacząłem o 23 dzwonić po hodowlach w Warszawie" - opowiada gwiazdor agencji Newseria...

 • Krupa uwielbia seks

  ...godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Oczywiście, jeśli nie pracuję". Zdradza także, że najbardziej lubi seks w pozycji "na pieska". Mówi o swoich spotkaniach z Paris Hilton (26 l.) i Lindsay Lohan (20 l.). Naszym zdaniem nie ma się czym chwalić: "Kiedyś bawiłam się ze znajomymi w klubie Element w Los Angeles. Weszła Paris Hilton, zobaczyła nas i wezwała szefa klubu". " Wyrzuć te dziewczyny...

 • Alice Cooper: Zagryziona Paris Hilton

  Alice Cooper, król horroru i makabreski, podczas obecnej trasy koncertowej bardziej niż przerazić stara się rozśmieszyć swoich fanów. W tym celu podczas tournee towarzyszy mu sobowtór Paris Hilton.

Zdjęcia na temat: paris hilton z pieskiem
Wideo na temat: paris hilton z pieskiem