• Informacje na temat:

  paris imprezuje

Artykuły na temat: paris imprezuje
 • Paris Hilton ma aż pięć telefonów komórkowych!

  Paris Hilton (35 l.) ma aż tyle spraw na głowie?

 • Justin Bieber rozczarował Paris Hilton

  Justin Bieber posadził sobie Paris Hilton na kolanach. Zanosiło się na gorącą noc. Ale nic z tego.

 • Paris Hilton imprezuje z byłym mężem Britney

  Świat jest naprawdę mały. Paris Hilton (26 l.)wybrała się na imprezę w Hard Rock Hotel w Los Angeles z raperem Kevinem Federlinem (29 l.), który do niedawna był mężem Britney Spears (26 l.).

 • Paris Hilton imprezuje z Bluntem

  Ostatnio na tapecie był Josh Henderson (25 l.) z serial u "Gotowe na wszystko". Teraz na wokandę trafił piosenkarz James Blunt (30 l.). Jedno jest pewne - jeśli narzekasz na brak zainteresowania prasy swą osobą - zakręć się przy Paris Hilton (26 l.)!

 • Paris Hilton dała 47 tys. dolarów napiwku!

  Paris Hilton (33 l.) ma gest! Podczas ostatniej imprezy zostawiła kelnerom niebotycznie wysoki napiwek!

 • Która gwiazda najwięcej imprezuje?

  Matthew McConaughey ( "Miłość na zamówienie" ) niespodzieanie znalazł się na szczycie listy osób, które najwięcej imprezują. Aktor w zestawieniu magazynu "In Touch" pokonał nawet znaną z zamiłowania do przyjęć dziedziczkę hotelarskiej fortuny, Paris Hilton, która trafiła na miejsce drugie.

 • Nieskromna Paris Hilton

  Jak wszyscy dobrze wiemy, Paris Hilton (26 l.) imprezuje bardzo często i ciągle pojawia się u boku nowych mężczyzn. Podczas jednego z ostatnich wypadów popuściła wodze skromności.

 • Gwiazdy jednego serialu?

  Mija rok od zakończenia produkcji "Skazanego na śmierć" i obietnic aktorów, że udowodnią, iż nie są tylko gwiazdami jednego serialu. Udało się to jedynie Williamowi Fitchnerowi. A inni? Miller walczy z nadwagą, Purcell zaniedbuje swoje dzieci, a Nolasco imprezuje z Paris Hilton.

 • Paris Hilton ma dość imprezowania

  Słynąca z rozrywkowego stylu życia dziedziczka fortuny hotelarskie, Paris Hilton , postanowiła zrezygnować z częstych imprez, twierdząc, ze noce spędzone w klubach "irytują ją".

 • Syn Michaela Jacksona sprawia problemy?

  Rodziną Jacksonów targają kolejne kłopoty. Po tragicznej próbie samobójczej córki piosenkarza Paris, problemów wychowawczych zaczyna przysparzać starszy syn artysty Prince Michael.

Wideo na temat: paris imprezuje
 • Paris ostro imprezuje

  Paris Hilton na imprezie w klubie nocnym Pure w Las Vegas 30 lipca. Dziedziczka m.in. śpiewa "Happy Birthday" dla swojego ochroniarza.

 • O północy w Paryżu

  Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona". Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - po namiętnej podróży do Barcelony ("Vicky Cristina Barcelona"), przezabawnym nowojorskim flircie w "Co nas kręci, co nas podnieca" i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie ("Poznasz przystojnego bruneta"), twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak...

 • Paryż - Manhattan

  Komedia romantyczna, w której Woody Allen gra samego siebie. "Paryż - Manhattan" to komedia, która jest "najbardziej allenowska ze wszystkich, w których wystąpił Woody Allen!". Mistrz ciętej riposty i absurdalnego poczucia humoru, który twierdzi, że o związkach damsko - męskich wie wszystko, tym razem doradza szukającej idealnego mężczyzny (niekoniecznie przystojnego bruneta) - romantycznej Alice. Dzięki zabawnym spostrzeżeniom Allena, Alice zrozumie, że prawdziwa miłość, mimo że jest...