• Informacje na temat:

  paris jackson- 2012

Artykuły na temat: paris jackson- 2012
 • Paris Jackson: Chcą jej zabrać wszystko!

  ..."Zależy im tylko na naszych pieniądzach", napisała kilka dni temu na Twitterze Paris Jackson (14). I miała na myśli... członków własnej rodziny! Od kilkunastu tygodni u Jacksonów rozgrywa się(...). Zgodnie z ostatnią wolą Michaela, to właśnie osiemdziesięciodwuletnia Katherine jest prawną opiekunką Paris, Prince’a (15) i Blanketa (10). Pod koniec lipca dziewczynka zamieściła na Twitterze...

 • Córka Michaela Jacksona przerywa milczenie

  ...13-letnia Paris Jackson opowiada o dorastaniu pod opieką króla popu.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Majątek Michaela Jacksona wciąż rośnie

  Pomimo potężnych długów, jakie pozostawił po sobie zmarły w 2009 roku Michaela Jackson, majątek piosenkarza wciąż generuje potężne zyski.

 • Ile zarabia opiekun dzieci Michaela Jacksona?

  Sąd powierzył prawa do opieki nad dziećmi zmarłego Michaela Jacksona ich babci Katherine i kuzynowi TJ-owi. Teraz Katherine Jackson zwróciła się do sądu, by przyznał TJ-owi miesięczne wynagrodzenie w wysokości dziewięciu tysięcy dolarów.

Wideo na temat: paris jackson- 2012
 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna

  Film fantastyczno-przygodowy w reżyserii Chrisa Columbusa, twórcy "Kevina - samego w domu", "Pani Doubtfire" oraz "Harry'ego Pottera i kamienia filozoficznego". Młody chłopak odkrywa, że jest potomkiem greckiego boga i wyrusza w niezwykłą podróż, by zapobiec wojnie między potężnymi bogami, która może zagrozić przyszłości świata.