• Informacje na temat:

  paris jackson awantura

Artykuły na temat: paris jackson awantura
 • Kulisy wielkiej awantury o kasę po Michaelu Jacksonie

  Wszystko zaczęło się od tego, że w połowie lipca Paris Jackson, córka nieżyjącego Króla Popu, stwierdziła, iż rodzeństwo Michaela uknuło spisek przeciw jej babci Katherine.

 • Co ujawniła Katherine Jackson?

  82-letnia matka Michaela Jacksona odzyskała formalne prawo do opieki nad dziećmi zmarłego Króla Popu. Wyciekły dokumenty, w których Katherine Jackson tłumaczy sądowi, co wydarzyło się pod koniec lipca.

 • Katherine Jackson wróciła do domu i przerwała milczenie

  Po 10 dniach Katherine Jackson wróciła do kalifornijskiego domu rodzinnego, w którym mieszkają jej wnuczęta - dzieci zmarłego Michaela Jacksona. Jak 82-letnia Katherine wyjaśniła tak długi brak kontaktu z Paris, Prince Michaelem i Blanketem?

 • Awantura o dzieci Michaela Jacksona

  Rodzina zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona nie zamierza zwrócić byłej żonie piosenkarza Debbie Rowe prawa do opieki nad dwójką jej dzieci.

 • Album roku czy... awantura roku?

  13 grudnia ukaże się pierwszy pośmiertny album Michaela Jacksona, zawierający niepublikowane dotychczas utwory Króla Popu. Im więcej wiemy o tej płycie, tym więcej narasta wokół niej kontrowersji.

 • Bracia Jacksona spiskują?

  Awantura o pieniądze po Michaelu Jacksonie robi się coraz ostrzejsza. Paris, 14-letnia córka Króla Popu, oskarżyła Randy'ego, brata Michaela, o rozpowszechnianie kłamstw.

 • Brat Michaela Jacksona został pobity przez kuzyna

  Do mediów trafiły bulwersujące szczegóły kłótni rodziny Michaela Jacksona o majątek zmarłego w 2009 roku artysty. Pomiędzy członkami klanu Jacksonów doszło do rękoczynów.

Wideo na temat: paris jackson awantura
 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna

  Film fantastyczno-przygodowy w reżyserii Chrisa Columbusa, twórcy "Kevina - samego w domu", "Pani Doubtfire" oraz "Harry'ego Pottera i kamienia filozoficznego". Młody chłopak odkrywa, że jest potomkiem greckiego boga i wyrusza w niezwykłą podróż, by zapobiec wojnie między potężnymi bogami, która może zagrozić przyszłości świata.

 • O północy w Paryżu

  Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona". Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - po namiętnej podróży do Barcelony ("Vicky Cristina Barcelona"), przezabawnym nowojorskim flircie w "Co nas kręci, co nas podnieca" i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie ("Poznasz przystojnego bruneta"), twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak...