• Informacje na temat:

  paris kelly

Artykuły na temat: paris kelly
 • "Kochane kłopoty": Paris wraca!

  Liza Weil, czyli odtwórczyni roli Paris Geller, pojawi się w dwóch odcinkach kontynuacji kultowego serialu!

 • Paris Hilton porzucona

  Paris Hilton, ulubiona bohaterka brukowców, nie spotyka się już ze Stavrosem Niarchosem. Dziedziczka słynnego hotelarskiego rodu została porzucona przez niedoszłego narzeczonego, ponieważ miała na niego "zły wpływ".

 • "Kochane kłopoty": Powrót do Stars Hollow - mamy nowy zwiastun

  ...: rok z życia" zobaczymy prawie wszystkich bohaterów, których poznaliśmy w oryginalnej serii. Jest Sookie (Melissa McCarthy), i Emily (Kelly Bishop), i Lane (Keiko Agena), i Paris (Liza Weil), i Logan...

 • Po prostu Paris Hilton

  Jeszcze niedawno o Paris Hilton mówiono, że to osoba "znana z tego, że jest znana". Teraz dziedziczka słynnego hotelarskiego rodu po doświadczeniach w branży telewizyjnej i filmowej oraz jako modelka, robi karierę w muzyce. W poniedziałek, 21 sierpnia, do sklepów trafił jej debiutancki album zatytułowany po prostu "Paris".

 • "Kochane kłopoty": 11 faktów o Stars Hollow, o których nie mieliście pojęcia

  ...1. Dirty Dancing Emily Gilmore, matka Lorelai (Lauren Graham), dumna i wyniosła dama, była wielką fanką musicali. Dlaczego? Wcielająca się w Emily Kelly Bishop w swojej karierze zagrała w kilkunastu sztukach teatralnych oraz w musicalach, w tym "A Chorus Line". Za rolę w tej produkcji została nagrodzona nagrodą Tony dla najlepszej aktorki. Jakby tego było mało Kelly Bishop to również...

 • Paris Hilton: Gwiazdy są ślepe

  Paris Hilton, dziedziczka słynnej hotelarskiej rodziny i ulubienica brukowych mediów, rozpoczyna wokalną karierę. 7 sierpnia ukaże się jej debiutancka płyta "Paris", a na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledysk do singlowego utworu "Stars Are Blind" oraz galerię zdjęć Paris Hilton .

 • Spotkania byłych kochanków

  Robbiego Williamsa, Lindsay Lohan, Kelly Osbourne i Paris Hilton.

 • "Rodzina Osbourne'ów" najlepsza?

  Sharon Osbourne, żona słynnego wokalisty Black Sabbath Ozzy'ego, skrytykowała telewizyjne reality show. Gwiazda popularnej także w Polsce serii "Rodzina Osbourne'ów" jest przekonana, że żaden z nich nie powtórzy sukcesu, jaki stał się udziałem reality show z jej rodziną w roli głównej.

 • "Mój przyjaciel Jacko był normalnym facetem"

  ...wykonawcami byli Beyonce, Eminem, Dr Dre, Black Eyed Peas i Kelly Rowland. "Jego ulubioną artystką była Whitney Houston. Michael zawsze mawiał, że mogłaby śpiewać treść książki telefonicznej(...) z tamtego okresu." Miłość do książek zaszczepił swoim dzieciom, 12-letniemu Prince'owi Michaelowi, 11-letniej Paris i 7-letniemu Prince'owi Michaelowi II. "Uczył dzieci w domu i dawał im do czytania...

 • Ciężkie elementy Britny Fox

  Niemal gotowa jest nowa płyta amerykańskiej grupy Britny Fox. Album nosi tytuł "Heavy Elements" i najprawdopodobniej jego poszukiwania w sklepach muzycznych będą miały sens na początku lipca bieżącego roku, gdyż na ten właśnie czas wytwórnia Spitfire zaplanowała premierę albumu.