• Informacje na temat:

  parker posey aktorka

Artykuły na temat: parker posey aktorka
 • "Przyjaciele": Jennifer Aniston - ulubienica widzów

  ...wiele znanych aktorek – Denise Richards, Nicolette Sheridan, Melissa Rivers, Parker Posey, Jami Gertz, Tèa Leoni czy Elizabeth Berkley. To właśnie dwie ostatnie doszły najdalej. Tea jednak wybrała(...) pierwszym sezonem, poproszono mnie, bym zeszła z kanapy. Nie było wiadomo, czy za chwilę ktoś mnie nie zastąpi – wspominała aktorka w „Us Weekly” i dodała: – Pewnego dnia odebrałam telefon od koleżanki, która...

 • Parker Posey wysysa krew

  Parker Posey ( "Krzyk 3" , "Ostrożnie z dziewczynami" ) wystąpi w pełnym akcji horrorze "Blade: Trinity". Aktorka, nazywana często "królową kina niezależnego", wcieli się w postać wampirzycy. Produkcja widowiska rozpoczęła się już w kanadyjskim Vancouver.

 • Parker Posey u boku 007

  Parker Posey ( "Ostrożnie z dziewczynami" ) wystąpi w filmie "Laws of Attraction", który reżyserować będzie Peter Howitt ( "Johnny English" ). Młoda aktorka dołączy na planie do filmowego Bonda Pierce'a Brosnana ( "Śmierć nadejdzie jutro" ) i Julianne Moore ( "Godziny" ). Realizacja komedii rozpocznie się już w czerwcu.

 • Znamy skład jury Off Plus Camera

  Amerykańska aktorka Parker Posey przyjedzie do Krakowa na festiwal Off Plus Camera (16-25 kwietnia), gdzie zasiądzie w jury konkursu o Krakowską Nagrodę Filmową.

 • Od soboty 7. edycja Off Plus Camera

  Mike Newell, Parker Posey, Benedict Cumberbatch i Kim Cattrall - m.in. ci reżyserzy i aktorzy będą gośćmi 7. edycji festiwalu Off Plus Camera. Impreza trwać będzie od 2 do 11 maja: w programie filmy konkursowe, koncerty, warsztaty, projekcje na dachach.

 • Off Plus Camera: Znamy jurorów

  Reżyser filmu "Cztery wesela i pogrzeb", ikona kina niezależnego, reżyserka castingów Woody'ego Allena i Elisabeth z "Czarownic z Salem"- zasiądą w jury Konkursu Głównego "Wytyczanie Drogi". Profesor Jerzy Stuhr (jako przewodniczący), Mike Newell, Parker Posey, Juliet Taylor i Joan Allen zdecydują, do kogo trafi 100 000 dolarów. Krakowska Nagroda Filmowa jest jedną z najwyższych na świecie.

 • Kidman: Grace Kelly jest intrygująca

  Nicole Kidman ("Moulin Rouge", "Oczy szeroko zamknięte", "Godziny") przyznaje, że zdecydowała się na rolę w filmie "Grace of Monaco" nie tylko ze względu na sam fakt wcielenia się w legendę, jaką Grace Kelly. "Kiedy przeczytałam scenariusz wiedziałam, że to będzie mocny film" - wyznała hollywoodzka aktorka.

 • Nikita kontra Superman

  Peta Wilson, gwiazda serial u "Nikita", podała na swej stronie internetowej, że wystąpi w filmie "Superman Returns", nad którym pracuje Bryan Singer. Aktorka nie podała, w kogo wcieli się w kolejnej filmowej opowieści o przygodach superbohatera.

 • Złote Globy 2003: Nominacje

  "Pianista" Romana Polańskiego znalazł się na liście filmów nominowanych do Złotych Głobów - ogłoszono w czwartek, 19 grudnia, w Hollywood. Nagrody są przyznawane przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. Uroczyste wręczenie Złotych Globów jest zaplanowane na 19 stycznia 2003 roku. Będzie to już 60. edycja rozdania tych prestiżowych nagród.

 • Bachleda, Farrell i Campion w Krakowie

  Gwiazdy kina, w tym Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell, Neil Jordan, Jane Campion i Todd Solondz będą gośćmi festiwalu Off Plus Camera. Artyści przyjadą w kwietniu do Krakowa, aby uświetnić obecnością polskie premiery swych najnowszych filmów.