• Informacje na temat:

  partner aktorki

Artykuły na temat: partner aktorki
 • Agnieszka Dygant przeżywa trudne chwile! Chodzi o jej partnera!

  Do tej pory Agnieszka Dygant (45 l.) i jej życiowy partner Patrick Yoka (43 l.) nie musieli martwić się o pracę. Teraz jednak sytuacja nieco się zmieniła.

 • Dorota Chotecka: Mama, żona, aktorka

  Był czas, gdy myślała, że szczęście opuściło ją na zawsze. Dziś los znowu do niej się uśmiecha.

 • Katarzyna Glinka zakochana! Kim jest jej partner?

  Nie udało jej się ocalić małżeństwa, kolejny związek też był porażką. Teraz na nowo uwierzyła w miłość. Katarzyna Glinka (41 l.) znów jest zakochana! Kto zdobył serce aktorki?

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • Magdalena Lamparska zakochana! Kim jest jej partner?

  Na temat życia uczuciowego aktorki wiadomo jedynie, że w przeszłości łączył ją krótki romans z Tomaszem Karolakiem. Aktorka niechętnie bowiem wypowiada się na temat sfery uczuciowej. Ku zaskoczeniu wielu, niedawno zdradziła w wywiadzie, że ma chłopaka! Nie chciała jednak rozgadywać się na jego temat. Zdradziła tylko, że jest podróżnikiem. Magazyn "Party" postanowił rozszerzyć temat...

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • Edyta Herbuś już nie ukrywa nowego partnera!

  ...z pogodynką Dorotą Gardias. Jest też tatą Vivian i Melchiora, którzy są owocem uczucia do aktorki Karoliny Rosińskiej, znanej z filmu „Uprowadzenie Agaty”. Edyta wreszcie czuje, że spotkała na swej drodze idealnego partnera, przy którym widzi siebie w roli mamy. Czy powiedziała mu „tak”? W rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo" nie zdementowała tych rewelacji. Na Żywo: W końcu u pani boku pojawił się...

 • Sylwia Gliwa: Jak dobierać partnerów życiowych?

  Jak sama przyznaje, w ciągu dwunastu lat grania w serialu "Na Wspólnej" w jej życiu zmieniło się niemal wszystko - z dziewczyny wynajmującej pokoik w Warszawie, Sylwia Gliwa stała się dojrzałą aktorką, matką i żoną.

 • Paulina Holtz: Niepewna przyszłość aktorki!

  Przez lata drogi zawodowe matki i córki biegły jednym torem. Zarówno Joanna Żółkowska (65 l.) jak i Paulina Holtz grały w serialu "Klan", miały też etaty w Teatrze Powszechnym, którego dyrektorem był życiowy partner Joanny - reżyser i scenarzysta Robert Gliński (63 l.). - Nie było tajemnicą, że Paulina dostała pracę w teatrze dzięki protekcji matki - mówi "Na Żywo" pracownik tej stołecznej sceny...

 • "Seks, miłość i terapia": Potrzebuje pięciu partnerów dziennie

  Jednorazowy seks to za mało - przekonuje Sophie Marceau! Była dziewczyna Bonda powraca na ekrany kin jako nimfomanka, w uwielbianej przez Francuzów komedii "Seks, miłość i terapia". Błyskotliwa, damsko-męska opowieść o tym, jak się (za)kochać w Paryżu trafi do Polski 20 marca. O figlowaniu z panami przebranymi za pluszaki i pięciu partnerach dziennie opowiada nagrodzona Cezarem gwiazda

Zdjęcia na temat: partner aktorki
Wideo na temat: partner aktorki
 • Anna Mucha o brutalnym ataku, który przeżyła wraz z partnerem

  Anna Mucha była świadkiem poważnego wypadku. Kiedy chciała pomóc ofierze tego zdarzenia, spotkała się z agresją jednego z kierowców. Co dokładnie przydarzyło się aktorce i jej partnerowi? Mucha opowiedziała o brutalnym ataku, którego doświadczyła. (DDTVN/x-news)

 • Śleszyńska nie mieszka z partnerem

  Hanna Śleszyńska opowiedziała w programie "Uwaga! Kulisy sławy" o swoim związku z Piotrem Gąsowskim oraz relacjach z obecnym partnerem Jackiem Brzosko. "Niektórzy nam zazdroszczą. Jesteśmy ciągle stęsknieni siebie" - zwierzyła się. Aktorka przyznała również, że nie mieszka z Jackiem pod jednym dachem. (Źródło: Uwaga TVN/x-news)

 • "Zawód: Amerykanin": Keri Russell spodziewa się dziecka

  Keri Russel spodziewa się dziecka. Ojcem jest partner aktorki, Matthew Rhys. Będzie to ich pierwsza pociecha. Miłość aktorów rozkwitła na planie serialu „Zawód: Amerykanin”. 39-letnia gwiazda wychowuje już 8-letniego Rivera i 3-letnią Willę. Są to dzieci z małżeństwa z Shanem Dearym, z którym rozstała się po 7 latach.

Dyskusje na temat: partner aktorki
 • Re: "Ranczo": Gwiazdy „Rancza” spotkają się w... sądzie!

  Nader musiał być nachalny dlatego partner aktorki bronił jej po męsku i dobrze,że dziś jeszcze są mężczyżni, którzy bronią swoich żon,narzeczonych, partnerek. Zaczynają być modni chłopcy w sukienkach, delikatni jak dziewczyny-mnie się to nie podoba.