• Informacje na temat:

  partner biedroń

Artykuły na temat: partner biedroń
 • Sekrety Roberta Biedronia i jego partnera wychodzą na jaw!

  Robert Biedroń (41 l.) zaskoczył wyznaniem. Tego o nim nie wiedzieliśmy...

 • Robert Biedroń z ukochanym pierwszy raz opowiedzieli o swojej miłości!

  Robert Biedroń (38 l.) i jego wieloletni partner udzielili wspólnego wywiadu jednemu z kolorowych magazynów!

 • Partner Biedronia i żona Pazury narzekają na hejterów

  Żona Czarka Pazury (27 l.) i partner Roberta Biedronia w telewizji śniadaniowej opowiedzieli o mowie nienawiści, której stali się ofiarami. Celebrytka za hejt w sieci obwinia media i ich pracowników - "ludzi, którzy się na tym nie znają". Uważa, że jeśli Polacy nadal będą mogli wypowiadać się w internecie anonimowo, niebawem zaczną obrażać również na ulicy, polewać kwasem i rzucać kamieniami...

 • Robert Biedroń szczerze o swoich zarobkach i... testamencie!

  Robert Biedroń (41 l.) wraz ze swoim partnerem Krzysztofem Śmiszkiem udzielił wywiadu, w którym opowiedział o wspólnym życiu, finansach i testamencie.

 • Magda Mołek i Robert Biedroń najlepiej ubranymi Polakami

  ...12 października wręczone zostały nagroda dla osobowości świata mody. W tym roku ikoną stylu została Magda Mołek-Taborowska (41 l.), a najbardziej stylowym mężczyzną Robert Biedroń (41 l.). Prezydent Słupska na uroczystej gali pojawił się ze swoim partnerem, prawnikiem Krzysztofem Śmiszkiem. Magda Mołek, jak zwykle, bez męża. Przykuła za to uwagę fotoreporterów czerwonymi kozaczkami.

 • Robert Biedroń (40 l.) nie zamierza wyjeżdżać poza granice kraju, by wziąć ślub ze swoim partnerem Krzysztofem Śmiszkiem (37 l.). "Na złość Kaczorowi nigdy tego nie zrobię poza Polską" - deklaruje.

 • Biedroń planuje "ślub"

  Ruch Palikota zasiliła nie tylko Anna Grodzka , pierwsza transseksualna posłanka w polskim Sejmie, ale także 33-letni Robert Biedroń . Działacz broniący praw gejów i lesbijek nie ukrywa, że planuje poprosić o rękę swojego partnera, Krzysztofa Śmiszka (32 l.).

 • Biedroń: Gejów w Sejmie znam wszystkich

  Robert Biedroń twierdzi, że w polskim parlamencie nie jest jedyną osobą homoseksualną, Anna Grodzka - pierwszą osobą transseksualną. Zdaniem posłanki przed nią była już jedna, która po zmianie płci się nie ujawniła.

 • W tym tygodniu jedna z gazet doniosła, że do drzwi Dody zapukał niedawno komornik. Ma to oczywiście związek z jej byłym partnerem, z którym walczy w sądzie o pieniądze. Dziennikarze tygodnika "Twoje(...) tygodniu media donosiły, że pomocną dłoń wyciągnęła do niej... Doda! Piosenkarka chciałaby, żeby aktorka zagrała w nowej części "Pitbulla", którego współproducentem jest jej domniemany partner. Nie...

 • Agnieszka Kaczorowska ma słabość do starszych mężczyzn! Przez brak ojca?!

  ..., a i sama zainteresowana dolewała oliwy do ognia. Wszystko za sprawą jej słabości do o wiele starszych partnerów. Kilka lat temu głośno było o jej romansie z trenerem tańca, który doprowadził do(...) partnerach?" - zapytał Kuba. Przypomnijmy, że rodzice Agnieszki przed laty się rozwiedli i tata niemal kompletnie zniknął z życia jej rodziny! "Pewnie coś jest. Nie chcę jednak tego analizować. Ważne...